Друзі сайту

Головна » 2013 » Липень » 29 » Восьмий тур чемпіонату району з футболу
15:43
Восьмий тур чемпіонату району з футболу

07 липня 2013 року були зіграні матчі восьмого туру чемпіонату Тернопільського району з футболу. На стадіоні села Великі Гаї наша команда приймала гостей із Івачева.

У першому таймі суперники діяли обережно і без гострих моментів. Граючи від оборони, футболісти тримали м’яч переважно у центрі поля і лише зрідка доходили до воріт суперника. Закономірним результаттом першої половини зустрічі стали нулі на табло.

Така ж обережна та не дуже швидка гра спостерігалася до середини другого тайму – поки арбітр не призначив пенальті у ворота великогаївчан. Причиною одинадцятиметрового удару став фол захисників ФК «Великі Гаї» проти нападаючого суперників. Відтак на 71-й хвилині матчу рахунок став 0:1 на користь гостей.

Пропущений м’яч дещо активізував великогаївчан і небезпечні моменти біля воріт Івачева почали виникати дедалі частіше. Команди почали грати на межі фолу, за що удостоїлися жовтих та червоних карток. Однак, атакувальний запал гаївчан врешті-реш приніс результат: на 93-й хвилині під час однієї із атак захисники Івачева сфолили проти нападаючого господарів, за що суддя показав на одинадцятиметрову позначку. До м’яча підійшов Віталій Гоцалюк і потужним ударом в нижній лівий кут воріт зрівняв рахунок у матчі. За тих кілька секунд, які залишилися до кінця зустрічі рахунок не змінився і на табло залишилися «1:1».

У  складі гаївської команди виступали: Руслан Муляр (воротар) – Михайло Федорків, Віктор Павлович, Микола Веніславський, Ігор Гаврон – Тарас Шмігельський, Віталій Гоцалюк, Василь Гучак, Сергій Богородиченко, Олексій Шпочун – Олександр Ждаха. На заміну виходили: Віталій Бойко, Назар Ковалковський, Роман Поглод, Андрій Мех.

Категорія: Новини | Переглядів: 385 | Додав: Lysykanych | Рейтинг: 5.0/1