22232425262728
2930

Архів записів

Друзі сайту

Головна » 2014 » Вересень » 16 » Вісімнадцятий тур чемпіонату Тернопільського району з футболу
10:22
Вісімнадцятий тур чемпіонату Тернопільського району з футболу

В неділю 14 вересня 2014 року відбулися матчі вісімнадцятого туру чемпіонату Тернопільського району по футболу. У себе вдома ФК «Великі Гаї» приймали гостей із Дубівців.

На перший тайм команди вийшли налаштованими на рішучу боротьбу. Щоправда, такий настрій спочатку вилився не у справжнє ігрове протистояння, а у «брудну гру» - за грубі фоли арбітр у першому таймі показав аж три червоні карточки. Дві з них отримали футболісти «Говерли», одну – гравець з Великих Гаїв. Всередині тайму господарям вдалося відкрити рахунок у матчі. Гол у свій актив записав Микола Когут. Власне з рахунком 1:0 команди пішли у роздягальні.

У другій половині зустрічі команди почали діяти дещо обережніше та більше демонструвати комбінативну гру. На початку тайму гаївчани завдали декілька небезпечних ударів по вототах Дубівців. Однак гол вдалося забити футболістам «Говерли».

Після забитого м’яча гра перейшла у середину поля, однак вдало проведені заміни дозволили великогаївчанам святкувати перемогу.

Всередині першого тайму на заміну вийшов Андрій Мех. Практично зразу ж після виходу на заміну Андрій після вдалого навісу партнера по команді розстріляв ворота суперників. Згодом на поле вийшов Сергій Богородиченко, який на 75-й хвилині встановив остаточний рахунок у матчі.

Здобута перемога дозволила гаївчанам піднятися на чисте третє місце у турнірній таблиці. Варто зауважити, що з третього місця вони потіснили якраз «Говерлу» із Дубівців. До слова, це вже друга поспіль поразка команди «Говерли», після якої команда із півночі Тернопільского району втратила навіть теоретичні шанси на чемпіонство.

Щодо решти мачів у вищій лізі чемпіонату Тернопільського району, то тут варто відзначити кілька несподіванок. Мишковичі приймали в себе вдома Івачів, де поступилися із рахунком 1:3. Лідер чемпіонату Грабівці приймали футболістів з Дичкова, Грабівці насилу перемогли 3:2; Дичків перемагав по ходу матчу, однак не зміг взяти у лідерів навіть очка. Шляхтинці пропускали тур, через команду Гаї Шевченківські, які знялися з турніру. Матч Товстолуг – Плотича було  перенесено на інший день.

Несподівано завершилася зустріч між Великими Бірками та Великою Березовицею. Господарі поля розгромили Березовицю із хокейним рахунком 8:1. Кажуть, що Велика Березовиця ще ніколи так не програвала за всю історію свого існування. Після цього туру Велика Березовиця стала аутсайдером чемпіонату і, зважаючи на те, що до кінця турніру залишилося лише чотири тури, над Березовицею нависла реальна загроза вильоту у нижчу лігу.

Також став відомий перший «новачок» у вищій лізі районного чемпіонату; ним став ФК «Озерна», якого суперникам вже не наздогнати. Тому «Озерна» після річної  перерви повертається в еліту тернопільського районного футболу.

Категорія: Новини | Переглядів: 411 | Додав: Lysykanych | Рейтинг: 5.0/1