Друзі сайту

Головна » 2013 » Жовтень » 24 » Вісімнадцятий тур чемпіонату району з футболу
18:22
Вісімнадцятий тур чемпіонату району з футболу

22 вересня 2013 року відбулися матчі вісімнадцятого туру чемпіонату Тернопільського району з футболу. На стадіоні села Великі Гаї зустрічалися ФК «Великі Гаї» та ФК «Глибочок».

Матч видався дуже видовищним та багатим на голи. Вже після першого тайму наші футболісти перемагали суперника з рахунком 3:0.

На початку другого тайму господарі перегравали суперника вже на чотири голи. До честі великоглибочан, варто сказати, що у такій безнадійній ситуації вони не опустили руки, а до кінця старалися скоротити розрив у рахунку, а то й здобути нічию. Так, спочатку вони відквитали один гол, а згодом і ще один. Рахунок став 4:2, ініціатива перейшла до гостей і в повітрі на деякий час запахло інтригою.

Однак всі сумніви на рахунок переможця у даному матчі розвіяв гол великогаївчан, забитий на останній десятихвилинці другого тайму. І хоча наприкінці матчу гостям вдалося забити ще один гол, Великі Гаї довели зустріч до логічної перемоги. Отож, 5:3 – легка перемога гаївської команди, хоча із поганою грою у захисті.

У матчі із Великим Глибочком брали участь: Руслан Муляр (воротар), - Віталій Коломієць, Олексій Шпочун, Андрій Хома, Віктор Павлович, - Віталій Гоцалюк, Тарас Шмігельський, Андрій Шмигельський, Назар Ковалковський, - Сергій Богородиченко, Рустам Джураєв. На заміну виходили: Віталій Бойко, Андрій Завадович, Роман Поглод, Михайло Федорків.