22232425262728
293031

Архів записів

Друзі сайту

Головна » 2016 » Серпень » 11 » Відбувся перший матч ½ фіналу кубка Тернопільської області з футболу!!!
15:23
Відбувся перший матч ½ фіналу кубка Тернопільської області з футболу!!!

Вчора 10 серпня 2016 року на центральному стадіоні села Великі Гаї відбувся перший матч ½ кубка Тернопільської області з футболу між командами ТПФК «Нива» Тернопіль та «Агрон» ОТГ Великі Гаї.

Після першого тайму рахунок в матчі був 1:0 на користь команди господарів. Другий тайм наші хлопці пожвавішали, але втілити свої дії в забитий гол їм не вдалося. І на доданій арбітром хвилині наша команда пропустила другий м’яч у свої ворота 2:0!!!

Нагадуємо, що другий півфінальний матч  кубка Тернопільської області  наша команда зіграє стадіоні в селі Товстолуг  17 серпні о 18:00. Всіх бажаючих запрошуємо підтримати нашу команду!!!

Категорія: Новини | Переглядів: 113 | Додав: Lysykanych | Рейтинг: 0.0/0