23242526272829
3031

Архів записів

Друзі сайту

Головна » 2016 » Травень » 23 » У неділю, 22 травня 2016 року, відбувся 3 тур чемпіонату Тернопільської області з футболу
16:45

У неділю, 22 травня 2016 року, відбувся 3 тур чемпіонату Тернопільської області з футболу.

На центральному стадіоні села Великі Гаї о 16:00 відбувся матч між командами «Агрон» ОТГ Великі Гаї та ФК «Нива» Теребовля.

Після першого тайму рахунок матчу був 1:1. У перерві тренери внесли кардинальні зміни в гру команди, які в кінці другого тайму увінчались перемогою нашої команди. Отже, з рахунком 2:1 перемогла наша команда, за яку відзначились голами Грінченко Анатолій і Гатала Ігор. Вітаємо нашу команду з перемогою!!!