20212223242526
2728293031

Архів записів

Друзі сайту

Головна » 2013 » Травень » 29 » Третій тур чемпіонату Тернопільського району з футболу
16:46
Третій тур чемпіонату Тернопільського району з футболу

26 травня 2013 року відбувся черговий тур чемпіонату Тернопільського району по футболу. На стадіоні селища міського типу Озерна Зборівського району зустрілися одноіменний місцевий футбольний клуб та футбольний клуб «Великі Гаї».

Без перебільшення можна сказати, що на протязі всього матчу гра була рівною та проходила на зустрічних курсах. Глядачі побачили багато боротьби, жовтих карток, ударів по воротах. На 36-й хвилині матчу рахунок у протистоянні був відкритий. Кращий на даний момент бомбардир у складі великогаївчан Сергій Богородиченко провів м’яч у ворота господарів поля.    Наприкінці першого тайму озерняни забили гол у відповідь, однак арбірт справедливо відмінив взяття воріт через офсайд. Незважаючи на різноманіття гольових моментів та велику кількість ударів в площину воріт, рахунок в матчі так і залишився 0:1 на користь гостей. Отож, ФК «Великі Гаї» набирає в актив дев’ять очок (максимальний показник), продовжує очолювати турнірну таблицю чемпіонату району і очікує у наступному турі вдома команду із Грабівців.

Ось склад гравців, які провели гру в Озерній: Руслан Муляр (вр.) – Михайло Федорків, Віктор Павлович, Ігор Гаврон, Микола Веніславський, - Тарас Шмігельський, Василь Гучак, Андрій Хома, Олег Горенчук, - Андрій Мех, Сергій Богородиченко. На заміну виходили: Денис Лещишин, Віталій Бойко та Роман Поглод.

Категорія: Новини | Переглядів: 755 | Додав: Lysykanych | Рейтинг: 5.0/1