23242526272829
3031

Архів записів

Друзі сайту

Головна » 2016 » Травень » 23 » Третій тур чемпіонату Тернопільського району по футболу сезону 2016 року
16:30
Третій тур чемпіонату Тернопільського району по футболу сезону 2016 року

22 травня 2016 року в рамках третього туру першої ліги чемпіонату Тернопільського району по футболу сезону 2016 року на стадіоні села Великі Гаї зустрічалися футбольні команди з Великих Гаїв та Залізців.

Правду кажучи, у першому таймі у діях гравців обох команд було мало конструктивну та командної взаємодії. Футболісти часто помилялися при передачах та фолили. Однак, незважаючи на це, гостям із Зборівського району десь на 30-й хвилині гри вдалося відкрити рахунок у зустрічі, який залишився незмінним і до перерви.

На другий тайм великогаїчани вийшли налаштованими на рішучу боротьбу. Такий заряд влинув на підсумковий результат протистояння – вже на 56-й хвилині Ігор Кохман відновив статус-кво у матчі, а на хвилині 79-й юний нападаючий ФК «Великі Га» Роман Гуль вивів господарів вперед, чим приніс своїй команді першу перемогу у сезоні після двох розгромних поразок на початку турніру.

Хочеться вірити, що ця перемога надасть впевненості нашим футболістам у подальших зустрічах та допоможе забути невдалий початок сезону.

Ось склад гравців великогаївської команди, які виходили на поле 22 травня:

Юрій Білоус (воротар), - Дмитро Кордуба (Роман Бойко), Роман Поглод, Ігор Кохман, Ігор Гаврон, - Владислав Миколишин, Віктор Павлович, Лисак, Назар Ковалковський, - Володимир Шевчук (Ростислав Гордій), Роман Гуль.

Результати матчів решти команд першої ліги чемпіонату району та турнірна таблиця після зіграних 3-турів наведені нижче:
Романівка 0:2 Кутківці
Забойки 3:2 Динамо
Байківці 3:1 Велика Березовиця
Велика Лука 2:2 Пронятин
Малий Ходачків 4:3 Івачів

Великі Гаї 2:1 Залізці

Щодо інших команд Великогаївської сільської ради (об’єднаної територіальної громади), то у рамках третього туру вищої ліги чемпіонату Тернопільського району по футболу сезону 2016 року ФК «Грабовець» приймав вдома команду із Великих Бірок. У даному матчі команди голів не забивали.

У Товстолузі місцева футбольна дружина мірялася силами із командою із Плотичі. Матч завершився розгромною перемогою гостей з рахунком 6:1. А команда із Прошови святкувала виїзну перемогу над Островом з рахунком 3:1. Матч Дичків – Глибочок не відбувся.

Нижче наведені результати всіх матчів вищої ліги чемпіонату району та турнірна таблиця після зіграних 3-х турів:

Грабівці 0:0 В.Бірки
Озерна 1:3 Біла
Товстолуг 1:6 Плотича
Острів 1:3 Прошова
Шляхтинці 0:3 Дубівці
Дичків - Глибочок (матч не відбувся)

Серед команд 2-ї ліги (група Б) у третьому турі команда Дичків-Красівка 2 розгромно поступилася на виїзді ФК «Соборне». Футбольна дружина із Баворова із рахунком 6:2 перемагала другу команду Острова, однак матч не був дограний через неспортивну поведінку гравців обох команд. ФК «Білоскірка» здобула мінімальну виїзну перемогу над суперниками з Настасова. Ось результати всіх матчів даного турніру:

Соборне 6-0 Красівка-Дичків-2
Острів-2 2-6 Баворів
Смиківці 3-3 Мишковичі
Настасів 0-1 Білоскірка