Вас вітає сайт Великогаївської сільської ради!
Понеділок, 22.10.2018, 18:18
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Категорії розділу

Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 398

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Календар

«  Серпень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Архів записів

Друзі сайту

Головна » 2016 » Серпень » 5 » Тернопільський об’єднаний міський військовий комісаріат.
14:02
Тернопільський об’єднаний міський військовий комісаріат.

            Грошове забезпечення військовослужбовців військової служби за контрактом:

стрілець - 7 038 грн.; водій - 7 098 грн.;         радіотелеграфіст - 7 145 грн.; старший стрілець - 7 499 грн.; командир відділення - 7 700 грн.;                   командир взводу - 9 500 грн.; командир роти - 11 000 грн.

Військова служба за контрактом це:

 • гарантія стабільного грошового забезпечення (оплати праці);
 • додаткові грошові виплати та винагороди (допомога на оздоровлення, підйомна допомога, матеріальна допомога для вирішення соціальних питань тощо);
 • компенсація коштів за піднайом житла:

      в обласних центрах:

           1725 грн. - якщо сім’я до 4 осіб;

           2587,5 грн. - якщо сім’я складається з 4 осіб та більше; в інших населених пунктах:

           в районних центрах

           1150 грн. - якщо сім’я до 4 осіб;

           1725 грн. - якщо сім’я складається з 4 осіб та більше;

 • можливість служби у миротворчих підрозділах за кордоном (оплата перебування в місії 30 євро за добу);
 • якісне безкоштовне медичне обслуговування;
 • санаторно - курортне лікування (для військовослужбовців - 25% від вартості путівки, для членів сім’ї - 50% від вартості путівки);
 • можливість отримання заочної вищої освіти під час служби, в т.ч. за рахунок Міністерства оборони (після підписання другого контракту);
 • щорічна відпустка від ЗО діб, тривалість якої зростає зі збільшенням вислуги до 45 діб, крім щомісячного грошового забезпечення при вибутті у відпустку виплачується допомога на оздоровлення в такому ж розмірі;
 • додаткові відпустки (для навчання, творчі, соціальні, інші згідно закону);
 • право на пенсію після 25 років вислуги;
 • безкоштовне харчування в обід (або компенсація), триразове харчування в добовому наряді;
 • право на отримання безкоштовного житла;
 • служба зараховується до загального страхового стажу, стажу державної служби.

Строки військової служби при прийнятті на військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського і старшинського складу.

      Для громадян України, які вперше прийняті на військову службу за контрактом, встановлюються такі строки військової служби в календарному обчисленні:

       з військовослужбовцями, прийнятими на посади рядового складу - строком на 3 роки;

     з військовослужбовцями, прийнятими на посади сержантського і старшинського складу — строком від З до 5 років залежно від згоди сторін;

      з військовослужбовцями, які приймаються на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення правового режиму воєнного стану — до закінчення особливого періоду або до оголошення рішення про демобілізацію;

      Учасники АТО можуть заключити контракт на 6 місяців

      Порядок відбору кандидатів на військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського і  старшинського складу.

      Процедура відбору громадян для прийняття на військову службу за контрактом передбачає:

—       вивчення особистих якостей, установлення відповідності рівня їх освіти та професійної підготовки;

—       організації медичного огляду;

—       перевірки рівня фізичної підготовки;

—       проведення заходів професійно-психологічного відбору;

—       проведення спеціальної перевірки (у разі необхідності).

 

Пільги та гарантії для військовослужбовців рядового, сержантського складу за контрактом

Під час проходження військової служби за контрактом військовослужбовці рядового, сержантського і старшинського складу у відповідності до Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» від 21.12.91 № 2011-ХІІ (зі змінами) мають право на наступні пільги:

1.      Отримання житла за рахунок держави.

      Довідково: У разі відсутності службового жилого приміщення військовослужбовці рядового, сержантського і старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом і не перебувають у шлюбі, можуть розміщуватися в спеціально пристосованих казармах у розташуванні військової частини, а сімейні — у сімейних гуртожитках. Військовослужбовці, які мають вислугу військової служби 20 років і більше, мають право на отримання постійного житла.

2.       Речове забезпечення у відповідності до визначених норм.

3.       Використання щорічної основної відпустки із збереженням грошового, матеріального забезпечення

та грошової допомоги на оздоровлення у розмірі місячного грошового забезпечення.

4.       Отримання підйомної допомоги в розмірі місячного грошового забезпечення на військовослужбовця

і 50 відсотків місячного грошового забезпечення на кожного члена сім'ї військовослужбовця, який переїжджає з ним на нове місце військової служби, при переїзді на нове місце військової служби в інший населений пункт, у зв’язку з призначенням на військову посаду, зарахуванням до військового навчального закладу, термін навчання в якому становить не менше шести місяців, або у зв’язку з передислокацією військової частини.

5.        Забезпечення військовослужбовців за контрактом безкоштовними обідами у робочі дні (або за бажанням грошовою компенсацією у розмірі вартості набору продуктів на приготування обіду).

6           Безоплатну кваліфіковану медичну допомогу у військово-медичних закладах охорони здоров’я .

7       Право на санаторно-курортне лікування та відпочинок у санаторіях, будинках відпочинку, пансіонатах і на туристських базах Міністерства оборони України (один раз на рік).

8       Отримання освіти у вищих навчальних закладах (вищих військових навчальних закладах) без відриву від проходження військової служби (за заочною формою навчання).

         Довідково: Особи рядового, сержантського та старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом та продовжили строк військової служби за новим контрактом, мають право навчатися без відриву від військової служби у вищих військових навчальних закладах, військових навчальних підрозділах вищих навчальних закладів, а у разі відсутності можливості підготовки за спеціальностями у цих навчальних закладах, — в інших вищих навчальних закладах з метою здобуття вищої освіти.

          Після завершення першого контракту (у тому числі 6 — ти місячного контракту), військовослужбовці, які продовжили строк військової служби за новим контрактом, можуть безкоштовно отримати вищу  освіту (спеціальність).

9       Право на пенсійне забезпечення незалежно від віку в разі, якщо вони мають на день звільнення зі служби

вислугу 25 років і більше або за наявності трудового стажу 25 років і більше, з яких не менше ніж 12 календарних років і 6 місяців становить військова служба.

     підпорядкування та форми власності.

    один раз на рік надається:

—          матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань у розмірі місячного окладу грошового утримання (на підставі відповідних підтверджуючих документів)

—        грошова допомога на оздоровлення уразі надання щорічної чергової відпустки, у розмірі місячного грошового забезпечення.

       При переїзді до нового місця військової служби в інший населений пункт виплачується грошова допомога у розмірі 100% місячного грошового забезпечення на військовослужбовця та 50% місячного грошового забезпечення на кожного члена сім’ї.

        Крім того, постановою КМУ від 14.05.2015 № 406 з червня 2015 року впроваджено грошову винагороду для осіб, яких призвано на військову службу під час мобілізації, на особливий період, у разі їх прийняття на військову службу за контрактом (рядовому складу — вісім мінімальних заробітних плат (11 024 гри) ,особам сержантського та старшинського складу — дев’ять мінімальних заробітних плат (12 402 гри),особами офіцерського складу — десять мінімальних заробітних плат (13 780 грн.)

Громадяни, які бажають проходити військову службу за контрактом у військових частинах, то дислокуються на території Тернопільської області та України, просимо звертатись в Тернопільський об’єднаний міський військовий комісаріат за адресою:                 м. Тернопіль, вул. Тролейбусна, 5 з понеділка

          по суботу з 08:00 до 17:00 год., та за тел. 43-58-19, 43-58-15.

         З повагою,

        Військовий комісар

       Тернопільського об’єднаного міського військового комісаріату

       підполковник С.П.ГАВРИЛЮК

Категорія: Новини | Переглядів: 285 | Додав: Lysykanych | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: