Друзі сайту

Головна » 2014 » Червень » 22 » Сьомий тур чемпіонату району з футболу
16:04
Сьомий тур чемпіонату району з футболу

22 червня 2014 року були зіграні матчі сьомого туру чемпіонату Тернопільського району по футболу. В рамках даного етапу на футбольному полі села Грабівці зустрічалися ФК «Грабівці» та ФК «Великі Гаї».

Вже на п’ятій хвилині зустрічі господарі поля відкрили рахунок у матчі, а на хвилині п’ятнадцятій подвоїли його. Для великогаївчан такий початок гри став своєрідним «холодним душем», від якого вони не оговталися аж до кінця тайму. Отож перша половина зустрічі так і закінчилася із рахунком 2:0 на користь ФК «Грабівці».

Однак на другий тайм гаївчани вийшли повністю зарядженими на боротьбу. Такий настрій дуже швидко відобразився на результаті: на 47-й хвилині Ігор Кохман дальнім ударом із-за меж штрафного майданчика відквитав один гол.

Через десять хвилин (на 57-й хвилині) Петро Головацький зрівняв рахунок у матчі: ефектним ударом, так званим «парашутом», перекинув воротаря суперників.

На 73-й хвилині матчу арбітр призначив пенальті у ворота великогаївчан. Однак блискучу гру в рамці показав воротар ФК «Великі Гаї» Руслан Світовий.

Отож 2:2 – бойова нічия у напруженому та видовищному матчі.

Ось склад великогаївської команди, який брав участь у даній грі:

Руслан Світовий (воротар) – Андрій Хома, Олег Горенчук, Андрій Муравський, Тарас Шмігельський, - Віталій Гоцалюк, Сергій Богородиченко, Петро Кухарський, Ігор Кохман, - Олександр Ждаха, Петро Головацький.