Друзі сайту

Головна » 2012 » Вересень » 28 » Сільська спартакіада 2012
01:09
Сільська спартакіада 2012

24 серпня 2012 року на сільському стадіоні села Великі Гаї відбулася чергова спартакіада між мікрорайонами села, присвячена 21-й річниці Незалежності України. Всього на змагання заявилося сім команд мікрорайонів, зокрема, команди мікрорайонів Доми, Галицька, Кобзаря, Дружби, Космонавти, Молодіжна та Сеньківський кут. Спартакіада проводилася з наступних видів спорту: міні-футбол, перетягування линви, армреслінг (у 4-ох вагових категоріях: до 70 кг., до 80 кг., до 90 кг., більше 90 кг.), настільний теніс, гирьовий спорт (у 4-ох вагових категоріях: до 70 кг., до 80 кг., до 90 кг., більше 90 кг.), крос 1 кілометр. Мета змагань – пропаганда здорового способу життя, залучення населення до занять фізкультурою і спортом та відбір учасників на Всеукраїнські сільські спортивні ігри.

Урочистим підняттям Державного прапора України і співом Державного гімну розпочалася спартакіада. Сільський голова Олег Кохман побажав учасникам спортивних ігор успіхів та перемог, привітав присутніх із Днем Незалежності України. Петро Біднюк довів спортсменам норми регламенту змагань та склад суддівського комітету.

Розпочалася спартакіада із змагань по бігу на 1 кілометр – тут не було рівних Олегу Дедіву із мікрорайону Дружби.

У традиційному міні-футбольному турнірі «золото» здобули футболісти мікрорайну «Кобзаря», які у фінальному матчі з рахунком 2:0 перемогли команду Космонавтів. У матчі за третє місце команда «Галицька» обіграла «Сеньківський кут».

У змаганнях із настільного тенісу перше місце виграв Сергій Ізб’янський («Молодіжна»), друге – Віталій Бойко («Доми»), третє – Андрій Кость («Дружба»).

Запекла боротьба точилася між рукоборцями. У ваговій категорії до 70 кілограмів переміг Дмитро Кордуба («Галицька»), друге місце здобув Тарас Тимочко («Доми»), третє – Дмитро Андрушків («Доми»). У категорії до 80 кілограмів переможцем став Роман Вертепний («Кобзаря»), друге місце виборов Михайло Бутковський («Сеньківський кут»), третє – Володимир Шевчук («Космонавти»). До 90 кілограмів: І місце – Назарій Кость («Дружби»), ІІ місце – Тарас Гогоц («Молодіжна»), ІІІ місце – Ростислав Поліневич («Молодіжна»). Серед учасників, важчих 90 кілограмів пересилив усіх Віталій Караба («Кобзаря»), «срібло» здобув Володимир Мозіль («Дружба»), «бронзу» - Тарас Кушпер («Кобзаря»).

В змаганнях з гирьового спорту у ваговій категорії до 70 кілограмів перше, друге та третє місця відповідно поділили між собою спортсмени з «Домів»: Тарас Тимочко, Дмитро Андрушків та Віктор Рудик. У категорії до 80 кілограмів переміг Андрій Кость («Дружби»), друге місце виборов Михайло Лисиканич («Доми»), третє – Роман Вертепний («Кобзаря»). До 90 кілограмів: перше місце – Назарій Кость («Дружба»), друге – Назарій Стрілецький («Кобзаря»), третє – Тарас Гогоц («Молодіжна»). У ваговій категорії більше 90 кілограмів переможцем став Володимир Мозіль («Дружби»), друге місце закріпив за собою Віталій Караба («Кобзаря»), третє – Євген Семеняк («Молодіжна»).

Насамкінець команди мірялися силами у перетягуванні линви, де перемогу виборола команда Кобзаря, друге місце посіла комада мікрорайону «Дружба», третє -  «Молодіжної».

Напружена спортивна боротьба врешті-решт визначила три найсильніші команди сільської спартакіади у загальнокомандному заліку: перше місце – команда мікрорайону «Кобзаря», другими були спортсмени «Дружби», «бронзу» здобула команда Домів. Переможцям та призерам у командному та особистому заліку керівництвом села було вручено грамоти, медалі та цінні призи. Словами подяки та побажаннями подальших спортивних успіхів від сільського голови Олега Кохмана та голови Тернопільської райдержадміністрації Віктора Щепановського великогаївську спартакіаду було урочисто закрито.

Підготував Михайло Лисиканич. Фото Марії Гузьо.

Категорія: Новини | Переглядів: 453 | Додав: Lysykanych | Рейтинг: 5.0/2