Друзі сайту

Головна » 2013 » Липень » 18 » Шостий тур чемпіону району з футболу
16:40
Шостий тур чемпіону району з футболу

23 червня 2013 року на стадіоні села Великі Гаї відбувся черговий матч шостого туру чемпіонату Тернопільського району по футболу. Зустрічалися місцева футбольна команда та команда селища Великі Бірки.

Перший тайм проходив у рівній боротьбі та без явної переваги будь-якої із команд. М’яч перебував переважно всередині поля і лише зрідка футболісти робили контрвипадами до воріт суперників. Закономірним результатом першої половини зустрічі стали нулі на табло.

Така ж рівна боротьба проходила і до середини другого тайму. Однак, приблизно на 70-й хвилині зустрічі гостям вдалася результативна атака. Гра стала напруженішою та проходила на межі фолу. Не зміг зіграти до кінця зустрічі воротар великогаївчан Руслан Муляр. Нагадало про себе пошкодження, отримане у минулому турі. На 79-й хвилині він попросив заміну; на поле вийшов Андрій Білоус. Травма основного воротаря та невпевнена гра біля власних воріт врешті-решт позначилися на результаті: до кінця матчу Футбольний клуб «Великі Гаї» пропустив ще двічі, чим продовжив свою програшну серію. 0:3 - таким дещо нелогічним по грі став кінцевий результат.

У  складі гаївської команди на поле виходили: Руслан Муляр (Андрій Білоус) (воротарі) – Михайло Федорків, Віктор Павлович, Микола Веніславський, Ігор Гаврон – Тарас Шмігельський, Віталій Гоцалюк, Василь Гучак, Ігор Кохман, Олексій Шпочун – Олександр Ждаха. На заміну виходили: Андрій Білоус, Роман Поглод.

Категорія: Новини | Переглядів: 330 | Додав: Lysykanych | Рейтинг: 5.0/1