Друзі сайту

Головна » 2014 » Червень » 21 » Шостий тур чемпіонату району з футболу
13:37
Шостий тур чемпіонату району з футболу

15 червня 2014 року в рамках шостого туру чемпіонату Тернопільського району з футболу на стадіоні села Великі Гаї – без перебільшення найкращому стадіоні району, мірялися силами футбольні клуби Великих Гаїв та Товстолуга.

Згадуючи попередні зустрічі цих суперників варто зауважити, що матчі між ними завжди виділялися принциповістю та безкопромісністю. Не стала винятком і ця гра.

Майже весь перший тайм команди працювали на захист власних воріт. Однак на тридцять четвертій хвилині зустрічі один із кращих бомбардирів великогаївчан Сергій Богородиченко відкрив рахунок у матчі. До кінця першої половини зустрічі команди ще обмінялися кількома атаками, але рахунок станом на кінець тайму так і залишився 1:0 на користь ФК «Великі Гаї».

Після перерви футболісти Футбольного клубу «Агрон» заграли ще жвавіше, що принесло результат на п’ятдесят першій хвилині – М. Тучак відновив статус кво у матчі. М’яч дедалі частіше почав з’являтися у штрафних майданчиках команд.

Однак у цей вечір футбольна фортуна була на стороні великогаївчан. На сімдесят третій хвилині зустрічі нападючий господарів поля Андрій Мех, щойно вийшовши на заміну, забив переможний гол у цьому протистоянні. Незважаючи на відчайдушні потуги та шалене бажання товстолужан відігратися, рахунок на табло до кінця матчу так і залишився 2:1 на користь Великих Гаїв. Дана перемога вивела Футбольний клуб «Великі Гаї» на чисте шосте місце у турнірній таблиці.