Вас вітає сайт Великогаївської сільської ради!
Середа, 13.12.2017, 02:26
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Категорії розділу

Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 391

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Календар

«  Липень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Архів записів

Друзі сайту

Головна » 2016 » Липень » 8 » Що змінилось для платників ПДВ?
14:55
Що змінилось для платників ПДВ?

        Починаючи з 1 липня 2016 року діє наказ Міністерства фінансів України від 25.05.2016 р. № 503, який затвердив зміни до деяких нормативно-правових актів, а саме до Порядку заповнення податкової накладної, до форми податкової декларації з податку на додану вартість, Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість та Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість.

        Зокрема, Порядок заповнення податкової накладної доповнено нормами, якими передбачено: якщо операції, визначені п. 44 підрозділу 2 розділу XX Податкового кодексу України, мають безперервний або ритмічний характер постачання, платники податку можуть складати не пізніше останнього дня місяця, в якому отримано кошти, зведені податкові накладні, з урахуванням усієї суми отриманих коштів протягом такого місяця:

  • на кожного покупця – платника податку, з яким постачання мають такий характер;
  • покупцям – особам, не зареєстрованим платниками податку.

        Щодо декларації з ПДВ, то у новій редакції викладено додаток 2 «Довідка про суму від'ємного значення звітного (податкового) періоду, яка зараховується до складу податкового кредиту наступного звітного (податкового) періоду  (Д2)»  та  додаток 3  «Розрахунок суми бюджетного відшкодування (Д3)». Зокрема, тепер для розшифровки від'ємного значення (ряд. 21 Декларації з ПДВ), потрібно буде вказати місяць, рік його виникнення та суму. Додаток 3 доповнено новою таблицею 2 для розшифрування сум ПДВ, сплачених у попередніх і звітному періодах постачальникам товарів/послуг або до Держбюджету. У таблиці 2 додатку 3 слід буде зазначати у розрізі контрагентів (за їх ІПН) та звітних періодів виникнення суми ПДВ, фактично сплаченої у попередніх та звітному (податкових) періодах постачальникам товарів/послуг або до Державного бюджету України.

        Зміни внесені й у реєстраційну заяву платника ПДВ ф. №1-ПДВ та у заяву про анулювання платника ПДВ ф. №3-ПДВ. Відтак, не потрібно подавати додатки до заяв «Причини реєстрації платником податку на додану вартість або критерії, за якими платник відповідає вимогам розділу V Податкового кодексу» і «Причини анулювання реєстрації платника податку на додану вартість».

        Наказ зареєстровано в Міністерстві юстиції 13 червня 2016 р. за №843/28973 та набирає чинності з дня його офіційного опублікування (Офіційний вісник України N 49 від 01.07.2016 р. ст. 1762).

         Детальнішу інформацію із даного питання можна отримати у Центрі обслуговування платників за адресою: вул. Білецька, 1 та за телефонами: 43-46-10, 43-46-22.

Відділ організації роботи Тернопільської ОДПІ

Категорія: Новини | Переглядів: 142 | Додав: Lysykanych | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: