Вас вітає сайт Великогаївської сільської ради!
Понеділок, 19.02.2018, 13:09
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Категорії розділу

Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 393

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Календар

«  Квітень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Архів записів

Друзі сайту

Головна » 2013 » Квітень » 16 » Про пайову участь замовників у розвитку інфраструктури
10:23
Про пайову участь замовників у розвитку інфраструктури

ВЕЛИКОГАЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ          ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Шосте скликання                                                        двадцята  сесія

 

Р І Ш Е Н Н Я   № 224

від 12 квітня 2013 року

 

Про пайову участь замовників

 у розвитку інфраструктури
 

           З метою належного утримання та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури села Великі Гаї, відповідно до статті 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», керуючись статтями 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Великогаївська сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити Порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури села Великі Гаї Тернопільського району. (Додаток 1)
  2. Затвердити Договір про пайову участь замовників будівництва у розвитку інфраструктури села Великі Гаї (Додаток 2)
  3. Рекомендувати інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Тернопільській області здійснювати прийняття в експлуатацію об’єктів містобудування, що розташовані на території села Великі Гаї, при наявності довідки сільської ради про участь замовника у розвитку інфраструктури села Великі Гаї.
  4. Виконавчому комітету Великогаївської сільської  ради  забезпечити  оприлюднення та виконання цього рішення.
  5. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

 

 

          Сільський голова                                                  О.А.Кохман

 

Додаток 1

до рішення  Великогаївської сільської  ради

 від "12" квітня  2013р.   № 224

 

 

 

 

ПОРЯДОК

залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі

у розвитку інфраструктури села Великі Гаї

 

 

 1. Загальні положення.

 

1.1. Порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі (внеску) у створення і розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури села Великі Гаї (далі - Порядок) розроблений відповідно до Цивільного кодексу України, Земельного кодексу України, Законів України "Про місцеве самовря-дування в Україні", "Про регулювання містобудівної діяльності".

1.2. У цьому Порядку терміни вживаються у такому значенні:

            Пайова участь замовника у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту - кошти, що підлягають перерахуванню замовником до відповідного місцевого бюджету до прийняття об’єкта в експлуатацію для забезпечення розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури  (надалі - пайовий внесок).

Забудова земельної ділянки (будівництво об’єкта) – розміщення та здійснення будівництва нових об’єктів, реконструкція, капітальний ремонт, впорядкування існуючих об’єктів будівництва, розширення та технічне переоснащення підприємств.

Об'єкти будівництва – будинки, будівлі, споруди будь-якого  призначення,  їх комплекси, лінійні об'єкти інженерно-транспортної інфраструктури.

Об’єкт містобудування – комплекс об’єктів будівництва, об’єднаних спільною планувальною структурою, об’ємно-просторовим рішенням, інженерно-транспортною інфраструктурою в межах населеного пункту, його функціональної зони, планувального, житлового району, мікрорайону (кварталу), приміської зони.

Замовник - фізична або юридична особа, яка має намір щодо забудови території (однієї чи декількох земельних ділянок) і подала в установленому законодавством порядку відповідну заяву (далі – Замовник);

Інженерно-транспортна та соціальна інфраструктура населеного пункту – комплекс інженерних, транспортних споруд і комунікацій, а також об’єктів соціального та культурного обслуговування населення, призначених для забезпечення стійкого розвитку та функціонування населеного пункту.

Комплексна забудова території здійснюється з метою забезпечення реалізації громадських інтересів і спрямовується на попереднє проведення інженерної підготовки, спорудження зовнішніх інженерно-транспортних мереж, об’єктів соціальної сфери, житлових будинків, інших об’єктів будівництва, а також на благоустрій території. Комплексна забудова території може здійснюватися шляхом комплексної реконструкції кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду одним або кількома інвесторами.

Житловий фонд  соціального призначення – сукупність соціального житла, що надається громадянам України, які відповідно до вимог чинного законодавства потребують соціального захисту.

           Доступне житло – житло, яке побудоване або будується за державної підтримки громадянами, які відповідно до законодавства потребують поліпшення житлових умов.

Лінійний об’єкт інженерно-транспортної інфраструктури – наземні, надземні або підземні лінійні об’єкти для пересування людей, транспортних засобів, вантажів, переміщення рідких та газоподібних продуктів, передачі електроенергії тощо.

            Інші терміни вживаються у значенні, визначеному нормативними актами України.

1.3. Замовник, який має намір здійснити забудову земельної ділянки (будівництво об’єкта будівництва) у селі Великі Гаї , зобов'язаний взяти участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури цього населеного пункту, крім випадків, передбачених пунктом 1.7 цього Порядку.

1.4. Пайова участь замовника у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту полягає у перерахуванні ним коштів до цільового фонду соціально-економічного розвитку населеного пункту, положення  про який затверджується відповідною місцевою радою.

1.5. Використання пайових внесків відбувається виключно для забезпечення ство-рення і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури даного населеного пункту.

1.6. Дія цього Порядку поширюється на всіх замовників незалежно від їх форми власності за винятком випадків, зазначених у пункті 1.7 цього Порядку.

1.7. До пайової участі  у  розвитку  інфраструктури  населеного пункту не залуча-ються замовники у разі будівництва:
            1) об'єктів будь-якого призначення на замовлення державних органів або органів місцевого самоврядування за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів; 
            2) будівель навчальних закладів, закладів культури, фізичної культури і спорту, медичного і оздоровчого призначення; 
            3) будинків житлового фонду соціального призначення та доступного житла; 
            4) індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків загаль-ною площею до 300 квадратних метрів, господарських споруд, розташованих на відповідних земельних ділянках; 
            5) об'єктів комплексної забудови територій, що здійснюється за результатами інвести-ційних конкурсів або аукціонів; 
            6) об'єктів будівництва за умови спорудження на цій земельній ділянці об'єктів соціальної інфраструктури; 
            7) об'єктів, що споруджуються замість тих, що пошкоджені або зруйновані внаслідок надзвичайних ситуацій техногенного або природного характеру; 
            8) об'єктів, передбачених Державною цільовою програмою підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, за рахунок коштів інвесторів; 
            9) об’єктів інженерної, транспортної інфраструктури, об’єктів енергетики, зв’язку та дорожнього господарства (крім об’єктів дорожнього сервісу);
            10) об’єктів у межах індустріальних парків на замовлення ініціаторів створення індустріальних парків, керуючих компаній індустріальних парків, учасників індустріальних парків.

 

2. Розмір пайового внеску.

 

2.1. Величина пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту визначається у договорі, укладеному між замовником та Великогаївською  сільською, радою, з урахуванням загальної кошторисної вартості будівництва об’єкта будів-ництва, визначеної згідно з державними будівельними нормами, стандартами і правилами. При цьому не враховуються витрати з придбання та виділення земельної ділянки, звільнення будівельного майданчика від будівель, споруд та інженерних мереж, влаштування внутрішніх та позамайданчикових інженерних мереж і споруд та транспортних комунікацій.

2.2. Розмір пайової участі у розвитку інфраструктури села Великі Гаї  з урахуванням інших передбачених законом відрахувань, становить:

 

- 6 відсотків загальної кошторисної вартості будівництва об’єкта - для нежитлових будівель та споруд; (не більше 10 відсотків)

- 2 відсотки загальної кошторисної вартості будівництва об’єкта - для житлових будинків.  (не більше 4 відсотків)

2.3. Якщо технічними умовами передбачається необхідність будівництва замовником інженерних мереж або об'єктів інженерної інфраструктури поза межами його земельної ділянки, розмір пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту зменшується на суму їх кошторисної вартості, а такі інженерні мережі та/або об'єкти передаються у комунальну власність. 
 У разі якщо кошторисна вартість будівництва інженерних мереж та/або об'єктів інженерної інфраструктури перевищує розмір пайової участі замовника у розвитку інфраструктури населеного пункту, Великогаївська сільська рада приймає рішення про відшкодування замовнику різниці між здійсненими витратами та розміром пайової участі замовника у розвитку інфраструктури населеного пункту. 

 

3. Порядок залучення коштів замовників

 

3.1. Замовник із зверненням про укладення договору про пайову участь (далі – Договір),  звертається до Великогаївської сільської ради не пізніше ніж за 45 робочих днів до прийняття об'єкта будівництва в експлуатацію. Договір укладається не пізніше ніж через 15 робочих днів  з дня реєстрації звернення замовника про його укладення.

3.2. Розмір пайової участі, визначається виконкомом Великогаївської сільської ради протягом десяти робочих днів з дня реєстрації звернення Замовника про укладення Договору та доданих до нього документів. 

3.3. Замовник, який має намір щодо забудови земельної ділянки, звертається до Великогаївської  сільської ради із зверненням про укладення Договору.

До звернення додаються:

- документ, що засвідчує загальну кошторисну вартість будівництва об’єкта, визна-чену згідно з державними будівельними нормами, стандартами і правилами, з техніко-економічними показниками;

- копії правовстановлюючих документів Замовника, завірених в установленому порядку (статуту, свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи, довідки з єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ) – для юридичних осіб; для фізичних осіб-підприємців – витяг з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців; завіреної копії паспорту – для фізичних осіб);

- довідку щодо банківських реквізитів із зазначенням прізвища, ім'я, по-батькові особи, яка відповідно до статуту має право на укладення договорів.

3.4. Проект договору готується виконавчим комітетом Великогаївської сільської ради

3.5. Договір підписує голова виконкому Великогаївської сільської  ради, а у випадку його відсутності, особа на яку покладено виконання обов’язків. 

3.6. Істотними умовами договору про пайову участь є:

а) розмір пайової участі;

б) строк (графік) сплати пайової участі;

в) відповідальність сторін.

Невід'ємною частиною договору є розрахунок величини пайового внеску Замовника у створенні інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту.

3.5 У разі зміни замовника розмір пайової участі у розвитку інфраструктури  населеного  пункту  зменшується  на суму коштів, сплачених попереднім замовником відпо-відно до укладеного ним договору про пайову участь.

 

4. Порядок та строки сплати

 

4.1. Кошти пайової участі у розвитку інфраструктури сплачуються в грошовій формі єдиним платежем або частинами за графіком, що визначається договором. Граничний термін  сплати коштів пайової участі не повинен перевищувати одного місяця після прийняття об'єкта містобудування в експлуатацію.

4.2. Замовник перераховує кошти на рахунок цільового фонду соціально-економіч-ного розвитку населеного пункту. В платіжному документі зазначається призначення пла-тежу : "Пайовий внесок на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури села, Великі Гаї  згідно договору.

Про факт перерахування коштів Замовник у кожному випадку письмово повідомляє Великогаївська сільську раду.

 

5. Використання коштів

 

5.1. Кошти, які надійшли від Замовників на розвиток інфраструктури, використо-вуються виключно на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури насе-леного пункту.

 

6. Інші умови Порядку

 

6.1. Спори, пов'язані з пайовою участю (внеском) у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту, вирішуються судом.

6.2. У випадку внесення змін до актів чинного законодавства, відповідні зміни і доповнення вносяться до цього Порядку.

6.3. У випадках, не врегульованих у Порядку, застосовуються норми законодавства.

 

 

                     Сільський голова                                              О.Кохман

 

Додаток 2

до рішення  Великогаївської сільської  ради

 від "12" квітня  2013р.   № 224

 

ДОГОВІР

про пайову участь (внесок) замовника (юридичної, фізичної особи) у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури

села Великі Гаї Тернопільського району Тернопільської області

 

від «__» __________ 20___ р.                                                                      №____      с. Великі Гаї

 

            Виконавчий комітет Великогаївської сільської ради Тернопільського району Тернопільської області, в особі сільського голови Кохмана Олега Андрійовича, який діє на підставі Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», рішення 20-ї сесії 6-го скликання Великогаївської сільської ради №224 від 12 квітня 2013 року з одного боку, та ______________________________________________________________

 (прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи, з якою укладається договір, або П. І. Б. уповноваженої особи із зазначенням посади та документа, який уповноважує таку особу на укладення договору – для юридичних осіб)

 (надалі – «Замовник»), що діє на підставі _______________________________________, з другого боку, (далі за текстом Договору – «Сторони»), уклали цей Договір про наступне:

.

1. Предмет договору

1.1. Предметом даного Договору є пайовий внесок Замовника на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури села Великі Гаї Тернопільського району Тернопільської області при здійсненні будівництва обєкта містобудування на умовах, зазначених цим Договором.

1.2. Назва та місце розташування об’єкта містобудування – ___________________.

1.3. Цільове призначення об’єктів містобудування - __________________________.

 

2. Сума договору та умови оплати 

2.1. Замовник перераховує кошти на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури села Великі Гаї Тернопільського району Тернопільської області у розмірі _________________________ частинами за графіком, згідно додатку 2 на рахунок Великогаївської сільської ради відповідно до розрахунку (згідно додатку №1) у строк до __________________ року.

2.2. Якщо попередній розрахунок величини пайової участі було проведено відповідно до наданих Замовником укрупнених показників вартості будівництва, такий розрахунок підлягає уточненню з урахуванням фактичної загальної кошторисної вартості будівництва.

2.3. Сплата коштів Замовником на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури села Великі Гаї здійснюється у безготівковій формі на рахунок №31519931700520, код 04394875, МФО 838012 м. Тернопіль, код платежу 50110000, банк одержувача: ГУДКСУ у Тернопільській області.

(банківські реквізити уточнюються на момент перерахування коштів).

.

3. Права і обов’язки сторін

3.1. Замовник зобов’язується перерахувати кошти в сумі, зазначеній у п. 2.1. розділу 2 цього Договору до ________________ року частинами згідно з графіком оплати (додаток 2), що є невід’ємною частиною цього Договору.

3.2. У разі внесення змін до проектної документації, які спричиняють зміни техніко-економічних показників будівництва та кошторисної вартості будівництва, Замовник зобов’язується звернутися із клопотанням до виконавчого комітету Великогаївської сільської ради про внесення відповідних змін до Договору.

3.3. Виконавчий комітет Великогаївської сільської ради проводить розрахунок пайового внеску та контролює виконання умов Договору.

3.4. Виконавчий комітет Великогаївської сільської ради зобов’язується прийняти у комунальну власність інженерні мережі та/або об’єкти інженерної інфраструктури, збудовані Замовником відповідно до проектної документації поза межами земельної ділянки, відведеної Замовнику під забудову та відшкодувати Замовнику вартість їх будівництва за рахунок зменшення величини пайової участі.

 

4. Відповідальність сторін та вирішення спорів

4.1. Сторони несуть відповідальність за виконання цього договору в межах чинного законодавства.

4.2. Всі спірні питання вирішуються шляхом переговорів або у судовому порядку.

4.3. У випадку несвоєчасного внесення коштів як пайової участі в розвитку інфраструктури села Великі Гаї Тернопільського району Тернопільської області Замовник сплачує пеню в розмірі 0,1 % від загальної суми пайової участі, визначеної п. 2.1 розділу 2 цього Договору, за кожний день прострочення платежу, але не більше подвійної облікової ставки НБУ, що діє на момент прострочення виконання зобов’язання.

 

5. Інші умови

5.1. Зміни і доповнення до цього Договору вносяться за взаємною згодою Сторін шляхом укладання відповідних угод, які є невід’ємною частиною цього Договору, або в судовому порядку.

5.2. Одностороння зміна умов або одностороння відмова від цього Договору не допускається.

5.3. Цей Договір укладений Сторонами добровільно. При укладанні Договору майнових прав і претензій Сторони одна до іншої не мають.

5.4. Договір складено в 2-х примірниках, які мають однакову юридичну силу, один з яких зберігається у Замовника, другий – у виконавчому комітеті Великогаївської сільської ради.

5.5. Договір набуває чинності з моменту підписання сторонами і діє до повного його виконання.

5.6. Додатки до Договору:

додаток 1 – розрахунок величини пайової участі (внеску) Замовника у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури села Великі Гаї.

 

6. ЮРИДИЧНІ АДРЕСИ СТОРІН, БАНКІВСЬКІ РЕКВІЗИТИ

 

Виконавчий комітет Великогаївської                                       Замовник 

               сільської ради                                     __________________________________                          Адреса: вул. Галицька, 47, с. Великі Гаї,        Адреса: _________________________

Тернопільського р-ну, Тернопільської обл.  _________________________________

р/р 31519931700520                                            __________________________________

в ГУДКСУ у Тернопільській області                ________________________________

МФО 838012, м. Тернопіль                           ___________________________________

Код ЄДРПОУ: 04349875                              ­_____________________________________

Тел./факс (0352) 49-00-98, 49-03-98            ____________________________________

                                          

 Сільський голова __________ О. А. Кохман          Замовник ____________

                                              (підпис)                                                                             (підпис)

 

«___» _________ 20__ року                                       «___» ___________ 20___ року

 

М.П.                                                                        М. П.

 

 

 

 

 

Додаток 1 до Договору

від «__» ________ 20___ року

 

РОЗРАХУНОК

величини пайової участі (внеску) замовника (юридичної, фізичної особи) у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури

села Великі Гаї Тернопільського району Тернопільської області

на підставі затвердженої в установленому порядку проектної документації

 

1.Виконавчий комітет Великогаївської сільської ради Тернопільського району Тернопільської області, в особі сільського голови Кохмана Олега Андрійовича, який діє на підставі Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та  Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», та ______________________________________________________________

 (прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи, з якою укладається договір, або П. І. Б. уповноваженої особи із зазначенням посади та документа, який уповноважує таку особу на укладення договору – для юридичних осіб)

 (надалі – «Замовник»), що діє на підставі _______________________________________, з другого боку, (далі за текстом Договору – «Сторони»), відповідно до умов Договору про пайову участь (внесок) Замовника у Тернопільського району Тернопільської області від «____» _________ 20__ року №___ склали розрахунок величини пайової участі по об’єктах містобудування - ___________________________________________________________.

(найменування та адреса об’єкта)

2. Розрахунок здійснено на підставі затвердженої в установленому порядку проектної документації, розробленої згідно з державними будівельними нормами, стандартами і правилами.

3. Згідно із затвердженою проектною документацією загальна кошторисна вартість об’єкта будівництва становить: ______________________________________________________.

(сума цифрами та прописом)

4. Витрати на виділення або придбання земельної ділянки, звільнення будівельного майданчика від будівель, споруд та інженерних мереж, влаштування внутрішніх і поза майданчикових інженерних мереж, споруд та транспортних комунікацій згідно з наданою Замовником документацією становить ____________________________________________________.

                (сума цифрами та прописом)

5. Розмір пайового внеску Замовників під час будівництва об’єктів, кошторисна вартість яких визначена згідно з державними будівельними нормами, стандартами та правилами, здійснюється за формулою:

ПУ= (ЗКВБ – Вз – Вбм – Вім) х Ввід, де,

ПУ – розмір пайової участі;

ЗКВБ – загальна кошторисна вартість будівництва,

Вз – витрати, пов’язані з придбанням та виділенням земельної ділянки,

Вбм – витрати, пов’язані зі звільненням будівельного майданчика від будівель, споруд та інженерних мереж, що включають також вартість придбання знесеного майна (______ гривень);

Вім – витрати на влаштування поза майданчикових інженерних мереж і споруд та транспортних комунікацій (_______ гривень);

Ввід – величина пайової участі від загальної вартості будівництва у відсотках, визначена згідно з Порядком (____ %);

Таким чином, розмір пайової участі становить:

ПУ= (ЗКВБ – Вз – Вбм – Вім) х Ввід= (______ грн. – ____ грн. –____ грн. – ___ грн.) х ___% = _____ грн. (_____________________________________) гривень _____ копійок.

6. Цей Додаток є невід’ємною частиною Договору про пайову участь (внеску) замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної інфраструктури та соціальної інфраструктури села Великі Гаї Тернопільського району Тернопільської області від ____ _______ 20__ року.

 

Виконавчий комітет Великогаївської                                       Замовник 

               сільської ради                                     __________________________________                          Адреса: вул. Галицька, 47, с. Великі Гаї,        Адреса: _________________________

Тернопільського р-ну, Тернопільської обл.    ________________________________

р/р 31519931700520                                            _________________________________

в ГУДКСУ у Тернопільській області                ________________________________

МФО 838012, м. Тернопіль                           ___________________________________

Код ЄДРПОУ: 04349875                              ____________________________________

Тел./факс (0352) 49-00-98, 49-03-98            ____________________________________

                                          

 Сільський голова __________ О. А. Кохман            Замовник ____________

                                              (підпис)                                                                             (підпис)

 

«__» ____________ 20__ року                                       «___» ___________ 20___ року

 

М.П.                                                                        М. П.

 

 

 

 

Категорія: Новини | Переглядів: 489 | Додав: Lysykanych | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: