Друзі сайту

Головна » 2013 » Листопад » 5 » Півфінал Кубка Тернопільського району з футболу
19:09
Півфінал Кубка Тернопільського району з футболу

3 листопада 2013 року відбулися півфінальні матчі Кубка Тернопільського району з футболу імені нашого земляка Івана Євгеновича Вишневського.

На стадіоні села Великі Гаї змагалися за вихід у фінал футболісти із Великих Гаїв та Білої.

У першому таймі гра проходила переважно у центрі поля та без особливо гострих моментів. Гравці обох команд діяли стримано і обережно – аж надто великою була ціна помилки. 0:0 після першого тайму були закономірним його підсумком. Отож глядачі сподівалися побачити забиті м’ячі у таймі другому ... і таки їх дочекалися.

Вже на пятидесятій хвилині півзахисник футбольного клубу «Великі Гаї» Віталій Гоцалюк у власному стилі, потужним ударом, розмочив рахунок у матчі. Забитий гол  дещо пожвавив гру і м’яч дедалі частіше почав опинятися біля тих чи інших воріт; футболісти почали грати самовідданіше.

В одній із атак великогаївчан на ворота суперників захисники ФК «Біла» сфолили у власному штрафному майданчику. Арбітр показав на одинадцятиметрову позначку. Пенальті виконав все той же Віталій Гоцалюк – безперечний герой першого півфіналу.

До кінця матчу рахунок так і залишився 2:0 на користь Великих Гаїв, які впевнено пройшли у фінал. Ось склад гравців, які виходили на поле в описаному матчі: Руслан Муляр (воротар), - Віктор Павлович, Віталій Коломієць, Андрій Шмигельський, Олексій Шпогун, - Віталій Гоцалюк, Тарас Шмігельський, Василь Гучак, Андрій Завадович, - Олександр Ждаха, Андрій Мех. На заміну виходили: Сергій Зендран, Роман Поглод, Назар Ковалковський, Андрій Хома.

У другому півфіналі зустрічалися ФК «Велика Березовиця» та ФК «Плотича». Перемогу святкували футболісти із Плотичі, які із рахунком 2:1(в додатковий час) здолали великобезовчан. Отож у фіналі поміряються силами ФК «Великі Гаї» та ФК «Плотича».

Фінальний матч кубку Тернопільського району з футболу імені І. Є. Вишневського відбудеться о 13-й годині 10 листопада 2013 року на стадіоні села Великі Гаї. Запрошуються усі поціновувачі футболу!!!