17181920212223
24252627282930

Архів записів

Друзі сайту

Головна » 2013 » Червень » 18 » П’ятий тур чемпіонату району з футболу (матч у Великому Глибочку)
15:41
П’ятий тур чемпіонату району з футболу (матч у Великому Глибочку)

16 червня 2013 року відбулися чергові матчі п’ятого туру чемпіонату Тернопільського району по футболу. На стадіоні села Великий Глибочок зустрічалися одноіменна місцева футбольна команда та футбольний клуб «Великі Гаї».

Як не прикро, однак на даний матч футболісти Великих Гаїв вийшли дещо розслабленими, за що зразу ж поплатилися – станом на 10-ту хвилину матчу наша команда горіла 0:2. До слова, варто зауважити, що у цій грі участі не брав кращий бомбардир гаївської команди Сергій Богородиченко; на одинадцятій хвилині футбольний клуб «Великі Гаї» залишився у меншості – за грубий фол з поля вилучили Андрія Хому, а на п’ятнадцятій хвилині палець зломав воротар гаївчан Руслан Муляр (якого зразу ж замінив Володимир Шевчук). За таких обставин розраховувати на позитивний результат гаївській команді було годі. Перший тайм так і закінчився із перевагою великоглибочан у два м’ячі.

На початку другого тайму футболістам гостей вдалося скоротити рахунок до мінімуму. Гол з пенальті провів півзахисник гаївчан Ігор Кохман. Однак, гра в меншості та без кількох основних виконавців зробила свою справу: до кінця зустрічі Великі Гаї пропустили ще три рази, що привело до першої розгромної поразки в сезоні. Отож, матч закінчився з підсумковим рахунком 5:1 на користь ФК «Великий Глибочок».

У  складі гаївської команди на поле виходили: Руслан Муляр (Володимир Шевчук) (воротарі) – Михайло Федорків, Віктор Павлович, Микола Веніславський, Ігор Гаврон – Андрій Хома, Віталій Гоцалюк, Василь Гучак, Ігор Кохман, Олексій Шпочун – Олександр Ждаха. На заміну виходили: Володимир Шевчук, Роман Поглод, Тарас Шмігельський.

Категорія: Новини | Переглядів: 371 | Додав: Lysykanych | Рейтинг: 5.0/1