Вас вітає сайт Великогаївської сільської ради!
Середа, 23.08.2017, 16:37
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Категорії розділу

Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 386

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Календар

«  Липень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Архів записів

Друзі сайту

Головна » 2016 » Липень » 2 » Обрання спрощеної системи новоствореним підприємцем
15:43
Обрання спрощеної системи новоствореним підприємцем

         Новостворений приватний підприємець провів державну реєстрацію в кінці місяця (24 червня). В який термін він має право подати заяву про застосування спрощеної системи оподаткування для першої або другої групи?

        Порядок обрання або переходу на спрощену систему оподаткування платниками єдиного податку першої – другої груп здійснюється відповідно до Податкового кодексу України (ст. 298 ПКУ).

          Такі фізичні особи – підприємці для обрання спрощеної системи оподаткування та ставки єдиного податку, встановленої для першої або другої групи, повинні подати заяву про застосування спрощеної системи оподаткування до закінчення місяця, в якому відбулася державна реєстрація (до 30 червня включно).

          На основі поданої заяви, податкова інспекція за місцем реєстрації платника, переведе його на спрощену систему оподаткування з наступного місця, в якому відбулася державна реєстрація.

           Для обрання спрощеної системи оподаткування (платників єдиного податку - першої або другої групи) законодавчо не передбачено перенесення термінів подачі заяви для фізичних осіб – підприємців, які були зареєстровані в кінці місяця, чи останні дні місяця.

Відділ організації роботи Тернопільської ОДПІ

Категорія: Новини | Переглядів: 109 | Додав: Lysykanych | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: