Друзі сайту

Головна » 2013 » Листопад » 18 » Кубок "Золота осінь"
14:45
Кубок "Золота осінь"

17 листопада 2013 року на стадіоні села Товстолуг в рамках 1/8 фіналу Кубка «Золота осінь» газети «Подільське слово» зустрічалися Футбольний клуб «Великі Гаї» та Футбольний клуб «Шляхтинці».

Забігаючи наперед, треба сказати, що ФК «Великі Гаї», багато гравців якого виступають у складі обласної команди ФК Поділля-Агрон» (Тернопільський район) та зважаючи на важкий сезон, виставив на цю гру резервний склад.  Такий хід згодом позначився і на результаті гри ...

Вже на одинадцятій хвилині зустрічі Шляхтинці відкрили рахунок. На двадцять другій хвилині шляхтинчани подвоїли перевагу, а на тридцять п’ятій зробили перевагу розгромною. Із рахунком 3:0 на користь ФК «Шляхтинці» команди пішли на перерву.

У таймі другому великогаївчани заграли активніше, однак їм, на відміну від суперників не вистачало удачі та виконавчої майстерності. Так, півзахисник «Великих Гаїв» Василь Гучак тричі виходив сам на сам із воротарем «Шляхтинців», однак жодного із моментів не реалізував. Спрацювало старе футбольне правило: «Не забиваєш ти – забивають тобі» - на вісімдесят третій хвилині матчу ФК «Шляхтинці» забили четвертий м’яч і тим самим встановили остаточний рахунок у грі.

Отож, ФК «Великі Гаї» - ФК «Шляхтинці» 0:4. ФК «Шляхтинці» продовжують похід за Кубком «Золота осінь», а великогаївчани закінчують свої виступи у сезоні 2013 року.

У складі великогаївської команди у даному матчі брали участь: Юрій Білоус (Тарас Дідик) (воротарі), - Роман Бойко, Роман Поглод, Євген Семеняк, Тарас Шмігельський, - Олег Лисак, Тарас Яцишин, Василь Гучак, Назар Ковалковський, - Ігор Кохман, Андрій Мех. На заміну виходили: Олег Гавронський, Дмитро Побережний, Дмитро Харін, Тарас Дідик.

Ось результати інших матчів Кубка «Золота осінь»: Довжанка – Домаморич 0:3, Грабівці – «Лан» Велика Березовиця 0:3, Баворів – Товстолуг 4:0.