18192021222324
252627282930

Архів записів

Друзі сайту

Головна » 2013 » Листопад » 5 » Двадцять другий тур чемпіону Тернопільського району з футболу
16:30
Двадцять другий тур чемпіону Тернопільського району з футболу

В одному із матчів останнього двадцять другого туру чемпіону Тернопільського району з футболу, який нічого не вирішував в плані турнірної боротьби, на стадіоні села Плотича зустрічалися  місцева футбольна команда  та команда Великих Гаїв.

Напівтоваристський статус матчу призвів до того, що футболісти грали у своє задоволення та не переживали за рахунок у грі.  Вже на п’ятій хвилині матчу господарі забили перший гол, а на п’ятнадцятій забили й другий. За такої комфортної переваги плотичан закінчився перший тайм. Здавалося, що перемога вже у їх кишені; однак усе тільки починалося...

У другому таймі все перевернулося із ніг на голову. Майже відразу після стартового свистка арбітра, на 48-й хвилині матчу нападаючий ФК «Великі Гаї» Сергій Богородиченко відквитав один м’яч. На 62-й хвилині великогаївчанин Віталій Гоцалюк відновив статус кво у матчі. Такий розвиток подій не знітив плотицьких футболістів і на 82-й хвилині гри вони знову вийшли вперед. Однак і це ще було не все, бо на третій доданій арбітром хвилині все той же Віталій Гоцалюк потужним ударом із-за меж штрафного майданчика встановив остаточний підсумок матчу, заодно і ставши його героєм. таким чином, ФК "Великі Гаї" набирають у підсумку 31 очко та займають п'яте місце.

Цього дня 22 жовтня 2013 року у складі гаївської команди виступали: Руслан Муляр (воротар), – Віталій Коломієць, Олексій Шпочун, Андрій Хома, Віктор Павлович, – Віталій Гоцалюк, Тарас Шмігельський, Андрій Шмигельський, Назар Ковалковський, - Сергій Богородиченко, Олександр Ждаха. На заміну виходили: Андрій Мех, Василь Гучак, Роман Поглод, Андрій Завадович.

12. Великий Глибочок__22__4_5_13__40-73      (-33)__17

Найбільше голів у цьому сезоні забили гравці з команди "Великі Бірки" - 77 голів! Найкращий захист у свою чергу продемонстрували гравці з команди "Дубівці", які за сезон пропустили найменше голів з поміж всіх команд - 27 голів!!

Найбільш результативним виявився 14-ий тур....в ньому було забито 35 голів.

Найменш результативним виявився 21-ий тур....в ньому було забито всього лиш 16 голів.

Найбільш результативним матчем виявився матч 14-го туру між командами Великі Бірки та Біла; рахунок цього матчу був 14:2 на користь господарів!!

Покидають Вищу лігу цього року ФК "Озерна", ФК "Біла", ФК "Великий Глибочок".

А новачками у Вищій лізі стають: ФК "Товстолуг", ФК "Гаї Шевченківські", ФК "Дичків".