19202122232425
262728293031

Архів записів

Друзі сайту

Головна » 2014 » Травень » 16 » Другий тур чемпіонату Тернопільського району з футболу
16:26
Другий тур чемпіонату Тернопільського району з футболу

11 травня 2014 року були зіграні матчі другого туру чемпіонату Тернопільського району по футболу 2014 року.  В рамках даного туру на стадіоні села Великі Гаї зустрічалися місцева футбольна команда з суперниками із Плотичі.

Початок першого тайму запам’ятався рівною грою на котратаках та непоступливістю суперників. Такий характер протистояння вилився у низку фолів. Так, непотрібну жовту карточку отримав півзахисник великогаївчан Андрій Хома за фол поблизу центру поля.

Наприкінці тайму гості зуміли відкрити рахунок, тому за 0:1 на табло команди пішли на перерву.

Другий тайм став  апофеозом ФК «Плотича».  Вже на 56-й хвилині матчу плотичани  зуміли подвоїти перевагу. Згодом  на хвилині 71-й вони ударом із-за меж карного майданчика довели рахунок до розгромного.  Але і це було не все – на 82й хвилині гри черговий навіс у  бік воріт господарів закінчився взяттям воріт.

Футболіти ФК «Великі Гаї» виглядали втомленими та подавленими. До честі господарів, варто зазначити, що їх суперник був досить непростим, адже саме ФК «Плотича» є діючим володарем Кубка Тернопільського району імені Івана Вишневського, а у фінальному матчі півроку тому була обіграна якраз команду із Великих Гаїв.

Отож, матч завершився розгромною, однак цілком заслуженою, перемогою Футбольного клубу «Плотича» з рахунокм 4:0, що дозволило плотичанам зрівнятися по всіх показниках із ФК «Великі Гаї» у турнірній таблиці.

Ось результати решти матчів , зіграних в рамках другого  туру та турнірне становище команд після двох турів:

ФК «Агрон» Товстолуг – ФК «Мишковичі» 2:0,

ФК «Лан» Березовиця – ФК «Дубівці» 0:0,

ФК «Шляхтинці» - ФК «Великі Бірки» 2:2,

ФК "Гаї Шевченківські" - ФК "Грабовець"  0:2.

1. Грабівці____________2__2_0_0__7-1     (+6)__6

2. «Агрон»___________ 2__2_0_0__3-0     (+3)__6

3. «Лан»______________2__1_1_0__6-2    (+4)__4

4. Дубівці____________2__1_1_0__5-1    (+4)___4