Друзі сайту

Головна » 2013 » Жовтень » 28 » Дев'ятнадцятий тур чемпіонату району з футболу
12:41
Дев'ятнадцятий тур чемпіонату району з футболу

29 вересня 2013 року на стадіоні села Великі Гаї був справжнє футбольне свято – місцева команда приймала поточного лідера чемпіонату району – Футбольний клуб «Грабівці».

Забігаючи наперед, варто сказати, що гості демонструють сьогодні справді чемпіонську гру, однак у цьому матчі Великі Гаї аж ніяк не заслуговували на поразку ...

Вже на шістнадцятій хвилині матчу Грабівці вийшли вперед. Великогаївські футболісти всіма силами старалися відігратися і мали для цього кілька хороших нагод, однак перший тайм так і закінчився з рахунком 0:1.

Із бойовим запалом команди вийшли на другий тайм. Краще виглядали гаївські футболісти. Врешті-реш їх старання увінчалися забитим м’ячем на 71-й хвилині. Черговий гол на свій рахунок записав Сергій Богородиченко, який ефектним ударом головою вколотив м’яч у сітку воріт. Нічия стала б закономірним результатом даної гри. Однак, із незрозумілих причин матч тривав аж дев’яносто вісім (!!!) хвилин. Якраз на 98-й хвилині грабівчани й забили переможний гол. Ці факти породжують небезпідставні сумніви у неупередженості суддівства в даному матчі.

У складі великогаївської команди виступали: Руслан Муляр (воротар), - Віталій Коломієць, Олексій Шпочун, Андрій Хома, Віктор Павлович, - Віталій Гоцалюк, Тарас Шмігельський, Андрій Шмигельський, Назар Ковалковський, - Сергій Богородиченко, Рустам Джураєв. На заміну виходили: Віталій Бойко, Андрій Завадович, Роман Поглод, Михайло Федорків.

Інші матчі дев'ятнадцятого туру чемпіонату Тернопільського району з футболу у вищій лізі закінчилися із такими результатами:

Біла 3:1 Шляхтинці,
Великі Бірки 3:1 Велика Березовиця,
Дубівці 5:2 Великий Глибочок,
Озерна 1:3 Домаморич,