Друзі сайту

Головна » 2013 » Липень » 29 » Дев’ятий тур чемпіонату району з футболу
17:50
Дев’ятий тур чемпіонату району з футболу

14 липня 2013 року в рамках дев’ятого туру чемпіонату Тернопільського району по футболу на стадіоні села Великі Гаї зустрічалися футбольні команди Великих Гаїв та Великої Березовиці.

Футболісти з Березовиці почали «із місця в кар’єр» і вже на першій хвилині матчу вигравали 1:0. Такий «холодний душ» спочатку загнав великогаївчан у так звану «психологічну яму», і тільки десь за п’ятнадцять  хвилин до перерви гра на полі вирівнялася. Однак господарям так і не влалося до закінчення першого тайму забити у відповідь і рахунок так і залишився 1:0.

На 52-й  хвилині другого тайму великоберезовчани подвоїли перевагу. Однак, Великі Гаї здаватися не збиралися: на 62-й хвилині нападаючий Гаїв Сергій Богородиченко потужним ударом пробив воротяря супернив; згодом на 67-й хвилині матчу гравець гостей Володимир Олійник зрізав м’яч у власні ворота. Такий розвиток подій призвів до «відкритої гри» суперників без огляду на власні ворота. У влаштованій перестрілці пощастило більше Великій Березовиці. На 78-й хвилині матчу арбітр призначив пенальті у ворота Великих Гаїв (які гостям вдалося реалізувати). А на 88-й хвилині великоберезовчани забили свій четвертий гол, чим встановили остаточний рахунок у цьому видовищному матчі. Отож 2:4 на користь Великої Березовиці і ще одна домашня поразка Великих Гаїв.

У складі великогаївської команди на поле виходили: Руслан Муляр (воротар) – Михайло Федорків, Віктор Павлович, Андрій Шмігельський, Олег Горенчук – Коржик, Андрій Хома, Ігор Кохман, Ігор Гаврон, – Рустам Джураєв, Сергій Богородиченко. На заміну виходили: Віталій Бойко, Назар Ковалковський, Роман Поглод, Андрій Мех.

Категорія: Новини | Переглядів: 333 | Додав: Lysykanych | Рейтинг: 5.0/1