18192021222324
252627282930

Архів записів

Друзі сайту

Головна » 2013 » Листопад » 5 » Чвертьфінал Кубка Тернопільського району з футболу
18:50
Чвертьфінал Кубка Тернопільського району з футболу

27 жовтня 2013 року у рамках ¼ кубка Тернопільського району ім. Івана Вишневського на стадіоні села Товстолуг зустрічалися команди Великих Гаїв та Гаїв Шевченківських.

Команди почали матч, як кажуть, без розвідки і вже на п’ятнадцятій хвилині зустрічі рахунок був відкритим – плеймейкер ФК «Великі Гаї» Віталій Гоцалюк шедевральним ударом із-за меж штрафного майданчику поклав м’яч у сітку воріт суперників.

А на двадцять сьомій хвилині арбірт призначив пенальті у ворота Великих Гаїв – захисник великогаївчан Віталій Коломієць у підкаті ззаду вдарив по ногах нападаючого Гаїв Шевченківських. Воротар ФК «Великі Гаї» Сергій Зендран парирував одинадцятиметровий удар. Перший тайм так і закінчився з рахунком 1:0 на користь великогаївчан.

У другому таймі команди не збавили атакуючих потуг і вже на сорок сьомій хвилині Гаї Шевченківські відігралися. Рахунок 1:1 світився на табло майже до кінця матчу, та на сімдесят дев’ятій хвилині все той же Віталій Гоцалюк дальнім ударом вивів свою команду вперед. Все йшло до перемоги Великих Гаїв та виходу їх у півфінал, однак, коли вже стрілка секундоміру робила останні оберти до кінця доданого арбітром часу Гаї Шевченківські рахунок зрівняли.

На 112-й хвилині зустрічі сумнівну червону карточку отримав наш гравець Олег Горенчук. Але додаткові тайми переможця так і не виявили. Отож командам довелося проводити серію пенальті. Першим до м’яча підійшов Віталій Гоцалюк – 1:0; суперники зрівняли у рахунок у серії – 1:1; удар Віталія Коломійця і великогаївчани знову опинилися попереду – 2:1; Гаї Шевченківські забили у відповідь – 2:2; Олексій Шпогун також був точним – 3:2; суперники знову не відстають – 3:3; Андрій Хома робить рахунок в серії 4:3; Гаї Шевченківські зберігають холоднокровність – 4:4; п’ятим відмінно пробив одинадцятиметровий Віктор Павлович 5:4. А от цього разу фортуна відвернулася від Гаїв Шевченківських – єдиний промах коштував їм місця у півфіналі.

Півфінальні матчі Кубка Тернопільського району відбудуться 3 листопада 2013 року о 9:00 годині на стадіоні села Великі Гаї; за вихід у фінал змагатимуться ФК «Великі Гаї» та ФК «Біла», ФК «Велика Березовиця» та ФК «Плотича» (о 11:00 год.).