Друзі сайту

Головна » 2014 » Серпень » 18 » Чотирнадцятий тур чемпіонату району з футболу
16:10
Чотирнадцятий тур чемпіонату району з футболу

17 серпня були зіграні матчі чотирнадцятого туру чемпіонату Тернопільського району з футболу; на великогаївському стадіоні зустрічалися Футбольний клуб «Великі Гаї» та Футбольний клуб «Вікторія» (селище Великі Бірки).

У першому колі матч між цими суперниками, що відбувся у Великих Бірках, завершився розгромною перемогою великобірківчан з рахунком 9:3 в їх користь. Тому не варто наголошувати, що футболісти із Великих Гаїв понад усе хотіли реабілітуватися за ганебну поразку на початку сезону.

Однак перша половина зустрічі дещо розчарувала вболівальників: гравці обох команд діяли здебільшого на підступах до штрафних майданків своїх суперників та не створювали хороших моментів для взяття воріт. Крім того, за грубу гру проти нападаючого гостей свій черговий «гірчичник» отримав захисник ФК «Великі Гаї» Андрій Хома.

У першій половині другого тайму футболісти діяли з тою самою обережністю. Та на шістдесят другій хвилині суперників нарешті «прорвало».

Спочатку Микола Когум ефектним ударом на шістдесят другій хвилині відкрив рахунок у матчі. Згодом на сімдесятій хвилині захисник «Вікторії» зрізав м’яч у власні ворота, чим рахунок подвоїв. На вісімдесят першій хвилині зустрічі Сергій Богородиченко провів третій гол у ворота бірківчан.

Скориставшись розслабленістю господарів після трьох забитих м’ячів, футболісти «Вікторії» провели «гол престижу» на дев’яносто першій хвилині.

Отож, у підсумку рахунок на табло залишився 3:1 на користь великогаївчан. Ця перемога дозволила гаївській команді піднятися на п’яте місце у турнірній таблиці і навіть наздогнати ФК «Вікторію» по набраних очках.

Ось результати матчів інших команд; варто зазначити, що поточний тур виявився дуже результативним та видовищним:

ФК «Грабівці» - ФК «Мишковичі» 7:1,

ФК «Сокіл» (с. Івачів) – ФК «Агрон» (с. Товстолуг) 5:2,

ФК «Колос» (с. Дичків) – ФК «Гаї Шевченківські» 5:1,

ФК «Говерла» (с. Дубівці) – ФК «Плотича» 4:4,

ФК «Лісма» (с. Шляхтинці) – ФК «Поділля» (смт. Велика Березовиця) 3:4.