Друзі сайту

Головна » 2014 » Червень » 20 » Четвертий тур чемпіонату району з футболу
16:21
Четвертий тур чемпіонату району з футболу

25 травня 2014 року відбулися матчі четвертого туру чемпіонату Тернопільського району по футболу.

В рамках даного туру у селищі Великі Бірки зустрічалися ФК «Великі Бірки « та ФК «Великі Гаї».

Варто наперед зазначити про незадовільний стан газону на стадіоні у Великих Бірках.

Футболісти почали «з місця в кар’єр». Вже на другій хвилині зустрічі господарі поля відкрили рахунок на табло. А на п’ятій хвилині рахунок був подвоєний: за фол у межах карного майданчика арбітр призначив пенальті, що був успішно реалізований.

На двадцятій хвилині великогаївчани скоротили розрив – Сергій Богородиченко влучив у дальній кут воріт та провів свій черговий трудовий гол. Однак, вже через п’ять хвилин господарі знову відновили перевагу у два м’ячі. Із рахунком 3:1 на користь Великих Бірок команди пішли у роздягальню.

Із атак бірківчан розпочався і тайм другий. Вже на 47-й хвилині вони провели четвертий м’яч у ворота суперників.  На хвилині шістдесятій Андрій Завадович красивим дальнім ударом відквитав ще один гол., та вже на 69-й господарі забили вп’яте.

На 73-й хвилині Віталій Гоцалюк в черговий раз у своєму стилі забив третій гол за свою команду, однак це не поправило ситуації на полі: на 84-й, 88-й та 90-й зхвилинах великобірківчани систематично розписувалися у воротах суперників, а коли стрілка секундоміра арбітра робила останні оберти господарі встановили остаточний рахунок у цьому насиченому на події матчі. Отож 9:3 на табло – розгромна перемога Великих Бірок.