20212223242526
27282930

Архів записів

Друзі сайту

Головна » 2016 » Червень » 23 » «Агрон ОТГ» Великі Гаї в півфіналі кубка Тернопільської області з футболу!
11:12
«Агрон ОТГ» Великі Гаї в півфіналі кубка Тернопільської області з футболу!

«Агрон ОТГ» Великі Гаї в півфіналі кубка Тернопільської області з футболу!!!

Вчора, 22 червня 2016 року, на центральному стадіоні міста Теребовля відбувся другий матч ¼ кубка Тернопільської області з футболу між командами ФК «Нива» Теребовля та «Агрон ОТГ» Великі Гаї.

Після першого тайму рахунок у матчі був 1:1, який дозволяв нашій команді вийти в півфінал. У другому таймі команда з Теребовлі наполегливо атакувала, але завдяки скоординованим та злагодженим діям захисників і воротаря — не змогла забити гол. Вболівальники раділи виходу нашої команди в півфінал кубка Тернопільської області!!!

Нагадуємо, що півфінальні маті кубка Тернопільської області команда «Агрон ОТГ» Великі Гаї зіграє з ТПФК «Нива» Тернопіль 10 і 17 серпня. Всіх бажаючих запрошуємо підтримати нашу команду!!!

Категорія: Новини | Переглядів: 193 | Додав: Lysykanych | Рейтинг: 0.0/0