20212223242526
27282930

Архів записів

Друзі сайту

Головна » 2016 » Червень » 22 » 7 тур чемпіонату Тернопільської області з футболу!
16:30
7 тур чемпіонату Тернопільської області з футболу!

7 тур чемпіонату Тернопільської області з футболу!!!

У неділю, 19 червня 2016 року, відбувся 7 тур чемпіонату Тернопільської області з футболу. На центральному стадіоні села Великі Гаї о 16:00 проходив матч між командами «Агрон ОТГ» Великі Гаї та ТПФК «Нива» Тернопіль.

Після першого тайму рахунок матчу був 0:1 на користь Ниви. У перерві тренер вніс зміни в гру команди випустивши з перших хвилин двох свіжих гравців. Через кілька хвилин саме Мельник Роман, який вийшов на другий тайм, зрівняв рахунок у матчі. У середині другого тайму ударом з штрафного майданчика Слоневський Богдан забиває другий гол у ворота ТПФК «Нива» Тернопіль. За десять хвилин до кінця матчу за грубу гру проти Мельника отримав жовту карточку Олександр Кіцак, а сам Мельник за відмашку отримав червону карточку. Та це не завадило нашій команді забити третій гол у ворота Ниви, його забив центральний захисник Віктор Ковальчук. Вже у компенсований арбітром час Ігор Кохман зумів зменшити рахунок у матчі. Отже, з рахунком 3:2 перемагає «Агрон ОТГ». Вітаємо нашу команду з перемогою!!!