Вас вітає сайт Великогаївської сільської ради!
Неділя, 18.03.2018, 06:50
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Категорії розділу

Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 394

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Друзі сайту

Нормативно-правова база

Головна » Файли » Новини

Про створення комунальних закладів
18.02.2016, 13:46

УКРАЇНА

ВЕЛИКОГАЇВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

47722  Тернопільська обл., Тернопільський р-н., с. Великі Гаї вул. Галицька , 47

тел. 49-00-98, 49-02-98

   Сьоме скликання                                                                    друга  сесія

(ІІІ пленарне засідання)

 

РІШЕННЯ №32

від  29 січня  2016  року                                                                   

 

Про створення комунальних закладів

 

З метою створення умов для самодіяльної творчості, формування громадської думки, духовного розвитку, задоволення культурних потреб і організації відпочинку населення, відповідно до  статті 143 Конституції України, Законом України "Про культуру", Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Створити комунальний заклад "Клуб села Великі Гаї" як юридичну особу на правах комунальної власності Великогаївської об'єднаної територіальної громади.

2. Створити комунальний заклад "Клуб села Товстолуг" як юридичну особу на правах комунальної власності Великогаївської об'єднаної територіальної громади.

3. Створити комунальний заклад "Клуб села Застінка" як юридичну особу на правах комунальної власності Великогаївської об'єднаної територіальної громади.

4. Створити комунальний заклад "Клуб села Красівка" як юридичну особу на правах комунальної власності Великогаївської об'єднаної територіальної громади.

5. Створити комунальний заклад "Клуб села Дичків" як юридичну особу на правах комунальної власності Великогаївської об'єднаної територіальної громади.

6. Створити комунальний заклад "Клуб села Грабівці" як юридичну особу на правах комунальної власності Великогаївської об'єднаної територіальної громади.

7. Створити комунальний заклад "Клуб села Білоскірка" як юридичну особу на правах комунальної власності Великогаївської об'єднаної територіальної громади.

8. Створити комунальний заклад "Будинок культури села Козівка" як юридичну особу на правах комунальної власності Великогаївської об'єднаної територіальної громади.

9. Затвердити Статути комунальних закладів "Клуб села Великі Гаї", "Клуб села Товстолуг", "Клуб села Застінка", "Клуб села Красівка", "Клуб села Дичків", "Клуб села Грабівці", "Клуб села Білоскірка", "Будинок культури села Козівка" (додається).

10. Доручити виконавчому комітету сільської ради та сільському голові Кохману О.А. у встановленому порядку провести реєстрацію, вирішити питання фінансування та управління комунальних закладів  та закріплення за ними на праві оперативного управління майна та земельних ділянок, що необхідні для здійснення статутних завдань.

11. Контроль за виконанням рішення доручити постійним комісіям сільської ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, освіти, культури та медицини та з питань депутатської етики, законності, громадського порядку, соціального захисту населення та роботи з молоддю.

 

Сільський голова                                       О.А. Кохман

Категорія: Новини | Додав: Lysykanych
Переглядів: 189 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: