Вас вітає сайт Великогаївської сільської ради!
Понеділок, 18.06.2018, 12:19
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Категорії розділу

Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 398

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Друзі сайту

Нормативно-правова база

Головна » Файли » Новини

Про покладання обов’язків старост
11.02.2016, 14:05

УКРАЇНА

ВЕЛИКОГАЇВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

47722  Тернопільська обл., Тернопільський р-н., с. Великі Гаї вул. Галицька , 47

тел. 49-00-98, 49-02-98

Сьоме скликання                                                                  перша сесія

 

Р І Ш Е Н Н Я № 6

 від  22  грудня  2015 року

 

Про покладання обов’язків 

старост

         Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.3 Прикінцевих положень Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», Постановою Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2015 року № 1044 "Деякі питання оплати праці посадових осіб місцевого самоврядування об’єднаних територіальних громад", Великогаївська сільська рада 

 

В И Р І Ш И Л А :

 

  1. До обрання на перших виборах старост на території Великогаївської сільської об’єднаної територіальної громади, затвердити виконувачами обов’язків старост:

1.1. На території Товстолузької сільської ради, що об’єдналася, обов’язки старости, виконує  Присяжний Юрій Любомирович, який здійснював повноваження сільського голови до об’єднання. Визначити, що староста Присяжний Юрій Любомирович здійснює свої повноваження на території сіл: Товстолуг, Застінка.

1.2. На території Дичківськоїсільської ради, що об’єдналася, обов’язки старости, виконує Гринишин Петро Орестович, який здійснював повноваження сільського голови до об’єднання. Визначити, що староста Гринишин Петро Орестович здійснює свої повноваження на території сіл: Дичків, Красівка.

1.3. На території Козівськоїсільської ради, що об’єдналася, обов’язки старости, виконуєВовчанський Ігор Степанович , який здійснював повноваження сільського голови до об’єднання. Визначити, що староста Вовчанський Ігор Степанович здійснює свої повноваження на території селаКозівка.

1.4. На території Баворівської сільської ради,що об’єдналася, обов’язки старости, виконує Гордій Василь Степанович, який здійснював повноваження сільського голови до об’єднання. Визначити, що староста Гордій Василь Степанович здійснює свої повноваження на території сіл: Баворів, Застав’є.

1.5. На території Скоморохівськоїсільської ради, що об’єдналася, обов’язки старости, виконує Бондзюх Петро Петрович, який здійснював повноваження сільського голови до об’єднання. Визначити, що староста Бондзюх Петро Петрович здійснює свої повноваження на території сіл: Скоморохи, Смолянка, Прошова, Теофілівка.

  1. Зберегти за особами, які здійснювали повноваження сільських голів відповідних територіальних громад до об’єднання і виконують обов’язки старости до обрання на перших виборах старост, посадовий оклад, надбавки та доплати, які були їм встановлені на час переведення на посаду старости.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на сільського голову.

 

Сільський голова                            О.А.Кохман

Категорія: Новини | Додав: Lysykanych
Переглядів: 430 | Завантажень: 0 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1  
я секрета новоствореної об'єднаної громади ніде не можу знайти підтвердження своєї позиції в тому, що виконуючі обов'язки старост не являються переведеними, а є новоприйнятими, а відповідно не мають права на відпустку протягом півроку та таке інше. Підкажіть як було у вашій громаді?
Мені всі кажуть що вони є перевединими, але ні в законі я такого не знаходжу, ні письмового підтвердження жоден юрист не дає.

Ім`я *:
Email *:
Код *: