Вас вітає сайт Великогаївської сільської ради!
Середа, 25.04.2018, 09:53
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Категорії розділу

Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 397

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Друзі сайту

Нормативно-правова база

Головна » Файли » Новини

Правила благоустрою території, чистоти і порядку села Великі Гаї
20.02.2010, 23:37

Частина 1. ЗАГАЛЬНІ  ПОЛОЖЕННЯ

Розділ 1. Призначення Правил благоустрою територій, чистоти і порядку в селі Великі Гаї Тернопільського району.

 

1.1.          Правила благоустрою територій, чистоти і порядку в селі Великі Гаї (надалі Правила) розроблені у відповідності до Конституції України, Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні”, нормативно-правових актів міністерств і відомств України, а також відповідних нормативно-правових актів органів виконавчої влади та представницьких органів місцевого самоврядування Тернопільської області  і Тернопільського району, рішень сільської ради.

1.2.          Дані правила розроблені з урахуванням місцевих історико-культурних та інших особливостей проживання в селі.

1.3.          Дані Правила обовязкові до виконання і використання:

а) громадянами, що проживають постійно, або тимчасово в селі, у володінні яких

1.4.          В інших випадках, не передбачених цими Правилами діють відповідні положення встановлені «Правилами з благоустрою територій, забезпечення чистоти і порядку в містах та інших населених пунктах Тернопільської області, торгівлі на колгоспних ринках, по додержанню тиші в громадських місцях» затверджених 11 сесією Тернопільської обласної ради двадцятого скликання 14 березня 1989 року з  поправками та доповненнями.

 

Частина 2. ПРАВИЛА ВИКОНАННЯ ЗЕМЛЯНИХ РОБІТ, РОБІТ ПРИ БУДІВНИЦТВІ, РЕКОНСТРУКЦІЇ І РЕМОНТІ ІНЖЕНЕРНИХ МЕРЕЖ, СПОРУД, ПОКРИТТЯ ШЛЯХІВ, ОБ’ЄКТІВ ЗОВНІШНЬОГО БЛАГОУСТРОЮ, ВСТАНОВЛЕННІ ПАВІЛЬЙОНІВ, КІОСКІВ ТА ІНШИХ ТОРГОВЕЛЬНИХ ПУНКТІВ В СЕЛІ ВЕЛИКІ ГАЇ.

 

Розділ 1. Правила виконання робіт.

1.1.          Земляні роботи, які проводяться громадянами, фізичними та юридичними особами поза межами прилеглої території, але в межах населеного пункту на землях комунальної власності села, проводяться тільки при умові наявності відповідної проектної документації. В інших випадках за розпорядженням сільського голови або рішенням виконавчого комітету, погодженням КП «Великогаївський сількомунгосп» та інших організацій, які експлуатують підземні та інші інженерні комунікації на території села.

1.2.          При виявленні підземних комунікацій, не зазначених в проекті, виконавець робіт зобов’язаний терміново повідомити про це виконком сільської ради, відповідні експлуатаційні організації.

1.3.          Грунт (чорнозем, суглинок, глина, пісок та ін.), що вивільняється після виконання земляних робіт на прилеглих територіях, або поза їх межами, вивозиться на територію села тільки за погодженням з виконкомом або сільським головою, у спеціально відведені для цього місця.

1.4.          Забороняється засипати землею, будівельним сміттям та іншими сипучими матеріалами кришки люків каналізаційних колодязів і камер, проїжджу частину вулиць, зелені насадження, а також складувати сміття на газонах, тротуарах, узбіччях доріг та інженерних мережах, інших не встановлених для цього місцях.

1.5.          Через розриту траншею по дорозі, тротуарі, виконавець робіт зобовязаний організувати проїзд по тимчасовому мосту, згідно із затвердженим проектом. Відповідальність за будівництво моста та його якість при експлуатації несе виконавець робіт.

 

Розділ 2. Встановлення павільйонів, кіосків, малих архітектурних форм та торговельних пунктів.

 

2.1. Для отримання дозволу на встановлення павільйонів, кіосків, малих архітектурних форм та торговельних пунктів потрібне рішення виконавчого комітету.

2.2. Договір оренди земельної ділянки укладається при наявності угоди на прибирання та вивіз сміття з КП «Великогаївський сількомунгосп», або за умови вирішення цього питання в інший спосіб.

2.3. Власники павільйонів, кіосків, малих архітектурних форм та торговельних пунктів забезпечують встановлення ящиків для сміття та освітлення в темну пору доби.

2.4. На кіосках, павільйонах, лотках та інших об’єктах торгівлі повинні бути встановлені інформаційні таблички із зазначенням власника, розпорядком роботи та відповідального за санітарний стан.

 

Частина ІІІ. РОЗМІЩЕННЯ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ, АГІТАЦІЙНИХ ТА ІНШИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ МАТЕРІАЛІВ.

 

Розділ І. Загальні положення.

    Рекламою відповідно до ст.1 Закону України «Про рекламу» від 03.07.1996 року є спеціальна інформація про осіб чи продукцію, яка розповсюджується в будь-якій формі, в будь-який спосіб, з метою прямого або опосередкованого одержання прибутку.

1.1.          Рекламою вважається друкована, рукописна, графічна та інша інформація про:

-       товари, різні види послуг з метою їх реалізації та створення попиту на них;

-       особу, організацію, громадський рух і дії з метою розширення клієнтури, збільшення збуту;

-       твори культури, мистецтва, культурно-видавницькі заходи з метою їх популяризації.

1.2.          Відповідно до ст.15 Закону України «Про рекламу» до зовнішньої реклами належить будь-яка реклама, що розміщується на окремих спеціальних конструкціях, щитах, екранах, розташованих просто неба, на фасадах будинків, спорудах, на опорах вуличного освітлення та над проїзджою частиною вулиць і доріг з дотриманням вимог техніки безпеки.

1.3.          Рекламою не вважається вивіска (табличка), що містить в особі офіційну інформацію про особу (найменування, графік роботи).

Розділ 2. Вимоги та обмеження щодо реклами.

1.1.          Зовнішня реклама повинна відповідати вимогам естетики сільського середовища, Закону України «Про рекламу», Закону України «Про мови», іншим нормативним актам, якими регулюється дана сфера діяльності, не створювати перешкод руху пішоходів, транспортних засобів, відповідати вимогам техніки безпеки та не заважати діяльності комунальних служб.

1.2.          Забороняється:

-       розміщувати зовнішню рекламу шляхом наклеювання на поверхнях елементів вуличного обладнання, будівель, споруд, якщо інше не передбачено угодою з їх власниками;

-       розміщувати зовнішню рекламу на пішохідних доріжках, алеях з пошкодженням зелених насаджень;

-       поширювати інформацію щодо продукції, виробництво або реалізація якої заборонена законодавством України;

-       виконувати або імітувати зображення Державного герба, Державного прапора та звучання Державного гімну України;

-       подавати відомості або заклики до дій, що зможуть спричинити порушення законодавства чи завдати шкоди здоровю або життю людей та навколишньому природному середовищу, також спонукати до нехтування засобами безпеки.

 

Cільський голова                                                          Онуферко Н. Р.

Категорія: Новини | Додав: Lysykanych
Переглядів: 570 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: