Вас вітає сайт Великогаївської сільської ради!
Четвер, 14.12.2017, 19:52
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Категорії розділу

Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 391

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Календар

«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Архів записів

Друзі сайту

Попередні скликання

Депутатський корпус (2006 – 2010 рр.)

  1. Чернявська Оксана Володимирівна – секретар сільської ради.
  2. Баран Олег Романович
  3. Михайлович Іван Омелянович
  4. Майка Ігор Стефанович
  5. Пида Василь Петрович
  6. Сеник Борис Романович
  7. Дубчак Петро Іванович
  8. Бучинський Олег Богданович
  9.  Лосик Оксана Володимирівна
  10. Задворний Микола Михайлович
  11. Дідик Арсен Панфілович (01.06.1946 – квітень 2007 р.), Костюк Петро Кіндратович (з вересня 2008 р.);
  12. Машталер Роман Євгенович
  13.  Поліневич Богдан Романович
  14. Шевчук Ганна Іванівна
  15. Вавринів Андрій Тарасович
  16. Погодик Андрій Петрович
  17. Кісь Григорій Григорович
  18. Левчик Роман Зеновійович
  19. Іванко Дарія Йосипівна
  20.  Марцінишин Юрій Данилович
  21. Боднарчук Людмила Ігорівна
  22. Бицка Зеновій Йосипович
  23. Веселовський Богдан Онуфрійович

Члени виконавчого комітету (2002 – 2006 рр.)

1.      Кохман Олег Анрійович – голова виконавчого комітету,

2.      Решетуха Ярослав Дмитрович – заступник голови виконавчого комітету сільської ради,

3.      Скочеляс Ірина Олегівна – секретар виконавчого комітету сільської ради,

4.      Шевчук Андрій Орестович

5.      Лехіцький Олесь Йосипович

6.      Білоус Іван Богданович

7.      Литвин Зіновій Ігорович

8.      Майка Ольга Ростиславівна

9.      Ізбянський Дмитро Семенович

10.  Олексишин Богдана Петрівна

11.  Хома Володимир Іванович

12.  Гумницький Володимир Антонович

13.  Семеняк Борис Григорович

14.  Цьомик Іван Петрович

15.  Левчик Галина Романівна

16.  Вавринів Тарас Дмитрович

17.  Сута Іван Володимирович

Депутатський корпус (2002 – 2006 рр.)

  1. Чернявська Оксана Володимирівна
  2. Баран Олег Романович
  3. Бутковський Андрій Степанович
  4. Робак Мар’ян Євгенович
  5. Недошитко Степан Михайлович
  6. Сеник Борис Романович
  7. Майка Ольга Ростиславівна
  8. Лехіцький Олесь Йосипович
  9.  Дідик Олександра Володимирівна
  10. Дідик Стефанія Степанівна
  11. Федорів Володимир Федорович
  12. Бутковський Степан Богданович
  13. Шевчук Ганна Іванівна
  14. Шило Надія Федорівна – секретар сільської ради.
  15. Варварів Роман Іванович
  16. Ізб’янська Надія Дмитрівна
  17. Зазуляк Роман Михайлович
  18. Слободян Андрій Іванович
  19. Боднарчук Людмила Ігорівна
  20. Бугель Олег Іванович

 

Члени виконавчого комітету (2002 – 2006 рр.)

1. Онуферко Надія Романівна – голова виконавчого комітету.

2. Козуб Орест Петрович – заступник голови виконавчого комітету.

3. Шило Надія Федорівна – секретар виконавчого комітету.

4. Заставний Роман Йосипович

5. Лосик Оксана Володимирівна

6. Кость Оксана Миколаївна

7. Онуферко Галина Петрівна

8. Литвин Зеновій Ігорович

9. Богоніс Михайло Йосипович

10. Корнят Володимир Дмитрович

11. Колісник Ярослав Кирилович

12. Біднюк Петро Іванович

13. Решетуха Ярослав Дмитрович

14. Хома Володимир Іванович

15. Юзва Павло Романович

16. Данило Андрій Романович

17. Марцінишин Юрій Данилович

18. Війтович Ігор Зіновійович

 

 

Депутатський корпус (1998 – 2002 рр.)

  1. Біднюк Петро Іванович
  2. Козуб Орест Петрович
  3. Тлумацький Петро Богданович
  4. Кость Оксана Миколаївна
  5. Робак Мар’ян Євгенович
  6. Кожушко Ірина Іванівна
  7. Майка Ольга Ростиславівна
  8. Сеник Борис Романович
  9. Недошитко Степан Михайлович
  10. Павук Марія Іванівна
  11. Коник Микола Іванович
  12. Гаврилишин Олег Петрович
  13. Смаровайло (Шило) Надія Федорівна – секретар сільської ради
  14. Колісник Ярослав Кирилович
  15. Ядчишин Дмитро Іванович
  16. Гладкий Орест Іванович
  17. Шевчук Ганна Іванівна
  18. Бородач Євген Олексійович
  19. Яцук Ганна Федорівна
  20. Зазуляк Роман Михайлович

 

Члени виконавчого комітету (1998 – 2002 рр.)

1. Онуферко Надія Романівна – голова виконавчого комітету.

2. Стечишин Володимир Михайлович – заступник голови виконавчого комітету.

3. Смаровайло (Шило) Надія Федорівна – секретар виконавчого комітету.

4. Давидович Надія Іванівна

5. Гуль Микола Іванович

6. Мацьків Оксана Павлівна

7. Вавринів Тарас Дмитрович

8. Хома Андрій Іванович

9. Лосик Оксана Володимирівна

 

 

Депутатський корпус (1994 – 1998 рр.)

1.      Солан Іван Євгенович

2.      Березюк Роман Зеновійович

3.      Іванко Дарія Йосипівна

4.      Кучерепа Леся Степанівна

5.      Недошитко Степан Михайлович

6.      Майка Михайло Степанович

7.      Ліщук Віктор Мартинович

8.      Колісник Ярослав Кирилович

9.      Костюк Петро Кіндратович – заступник голови сільської ради.

10.  Козуб Орест Петрович

11.  Процайло Надія Борисівна

12.  Коробій Марія Іванівна

13.  Бутковський Іван Онуфрійович

14.  Робак Мар’ян Євгенович

15.  Ядчишин Дмитро Іванович

Секретар сільської ради – Шило Надія Федорівна

 

Примітка: порядковий номер депутата у списку є номером виробного округу, від якого він був обраний.

 

Члени виконавчого комітету (1994 – 1998 рр.)

1. Онуферко Надія Романівна – голова виконавчого комітету

2. Шило Надія Федорівна – секретар виконавчого комітету

3. Костюк Петро Кіндратович

4. Мацьків Оксана Павлівна

5. Іваниця Петро Іванович

6. Машталяр Богдан Омелянович

7. Головатий Євген Кирилович