Спортивні досягнення

Головна » 2013 » Травень » 29 » Районна спартакіада 2012
17:38
Районна спартакіада 2012
  Двадцять другий рік поспіль гостинна великогаївська земля прийняла учасників районних сільських спортивних ігор. За перемогу боролися 27 команд. Цьогорічні ігри присвятили 21-й річниці Незалежності України. Формат змагань був об’ємним: міні-футбол, волейбол, перетягування линви, армреслінг, вправи з гирями, настільний теніс, змагання спортивних сімей.
      Спершу спортсмени зробили почесне коло великогаївським стадіоном. Капітани команд- переможців та призери минулорічної сільської спартакіади підняли Державний стяг України, прапор фізкультурно-спортивного товариства «Колос» та прапор Тернопільського району. Учасників змагань привітав голова Тернопільської райдержадміністрації Віктор Щепановський. «Щиро бажаю, аби ваші сьогоднішні здобутки та перемоги повторилися і на Збаразькому стадіоні, де 22 липня пройдуть обласні сільські спортивні ігри. Аби команда Тернопільського району знову показала себе на гідному рівні», - зичив спортсменам Віктор Васильович.
        Вдалих змагань і хороших результатів побажав учасникам спартакіади голова Тернопільської районної ради Василь Дідух. «Районні сільські спортинвні ігри зібрали найкращих учасників змагань, які гідно проявили себе під час ігор на стадіонах у своїх селах. Переконаний, що й нинішні змагання будуть не менш вдалими та успішними», - підкреслив Василь Дідух.
      Учасників спортивних ігор привітали начальник управління з питань фізичної культури і спорту Тернопільської ОДА Ігор Підгайний, сільський голова Великих Гаїв Олег Кохман, голова Тернопільської райради ФСТ «Колос», головний суддя ХХІІ сільських спортивних ігор Іван Кульбіцький.
        Відтак розпочалися гарячі спортивні баталії. Фінальний матч кубка району з футболу завершився тріумфом команди з Великої Березовиці. Найкращі здібності у вправах з гирями та в перетягуванні линви продемонстрували силачі з Малого Ходачкова. В особистому заліку в гирьовому спорті перемогли Михайло Костич з Малого Ходачкова (до 70 кг), Мирослав Бучинський з Баворова (до 80 кг), до 90 кг – Михайло Глухий з Малого Ходачкова, понад 90 кг – Роман Сіправський з Великої Березовиці.
      Справжні баталії розгорнуися за столиком для боротьби «на руку». Під пильним поглядом дванадцятикратного чемпіона світу, головного арбітра змагань з армспорту Андрія Пушкаря вирували справжні пристрасті. Переможцями стали Дмитро Дячук (вагова категорія до 70 кг) та Юрій Конотопський (до 90 кг) із Великих Бірок, Василь Зінар (понад 90- кг) із Малого Ходачкова.
         Сім’я Арсена Чудика з Дичкова другий раз поспіль домоглася права захищати честь Тернопільського району на сільських спортивних іграх Тернопільщини в змаганнях спортивних сімей.
           Емоції в азарті боротьби іноді, як-от на волейбольному майданчику, «зашкалювали». Однак, як відомо, таланить сильнішим. Тож волейбольними фаворитами стали спортсмени з Острова.
Запекла спортивна боротьба визначила три найсильніші команди Тернопільського району у загальнокомандному заліку: перше місце – команда Байковецької сільської ради, другими були спортсмени з Великих Гаїв, «бронзу» здобула команда Великоберезовицької селищної ради.
         Міні-футбольна команда села Великі Гаї, поступившись у фінальному матчі команді Великоберезовицької селищної ради з рахунком, здобула «срібні» нагороди. У змаганнях з гирьового спорту друге місце у ваговій категорії до 70 кілограмів виборов Михайло Лисиканич, третє та п’яте місця відповідно зайняли у цих же змаганнях в категорії до 80 кг. брати Роман та Володимир Стрелківські, що дозволило великогаївській команді зайняти третє командне місце по гирьовому спорту.
                                                                                      За інформацією газети «Подільське слово»
Переглядів: 393 | Додав: Lysykanych | Рейтинг: 0.0/0