Спортивні досягнення

Головна » 2010 » Січень » 25 » Кубок «Подільського слова» 2009 року – у «Надії»
00:52
Кубок «Подільського слова» 2009 року – у «Надії»

Фінал кубка Тернопільського району з футболу на приз газети «Подільське слово» відбувся 9 травня на стадіоні села Великі Гаї. У фінальному матчі зустрілися команда «Надія» с. Великі Гаї, яка в минулому році втретє підряд стала володарем Кубка району та команда «ФК Біла», яка в минулому році виступала в першості області. Матч проходив у напруженій боротьбі. В першому таймі команди діяли обережно, ніхто не хотів ризикувати, напевно, тому і рахунок не був відкритий. У другому таймі зявилися гострі атаки з обох сторін, та більше їх було у команди «Надія». Під час однієї прострільної передачі з флангу біля воріт команди «ФК Біла» Андрій Хома забив м’яч у ворота суперника. «Надія» повела – 1:0, рахунок зберігся до кінця матчу. Отже, команда «Надія» вчетверте стала володарем Кубка Тернопільського району і завоювала новий перехідний Кубок газети «Подільське слово».

Кращими гравцями матчу стали Андрій Хома з команди «Надія» та Олександр Богуславський з команди «ФК Біла». Обидві команди та кращі гравці нагороджені медалями та грамотами. Тренер команди «Надія» Іван Білоус та тренер команди «ФК Біла» Юрій Бачинський нагороджені грамотами.

На базі команди «Надія» за участю гравців «ФК Біла» та кращих гравців інших команд буде сформована збірна команда Тернопільського району для участі у зональних змаганнях з футболу ХІХ обласних сільських спортивних ігор, які відбудуться 16 – 17 травня на стадіоні села Великі Гаї.