262728293031

Архів записів

Друзі сайту

Спортивні досягнення

Головна » 2010 » Липень » 11 » Фінал кубка на приз газети "Подільське слово" 2010 року
21:45
Фінал кубка на приз газети "Подільське слово" 2010 року
В неділю 02 травня 2010 року на стадіоні села Великі Гаї відбувся фінальний матч розіграшу Кубка на приз газети «Подільське слово». У даному матчі зійшлися команди «Надія» із Великих Гаїв та ФК «Шляхтянці» із однойменного села. Поєдинок виявився багатим на боротьбу. У першому таймі обидві команди показали загалом рівну гру без особливо гострих моментів, тому на перерву гравці пішли із закономірними «0:0» на табло.

Після перерви гра пожвавішала, що вилилося у кілька гострих моментів біля воріт обох команд. Варто було б навіть говорити про додатковий час та можливу серію одинадцятиметрових ударів, та фактично все вирішив пенальті на початку другого тайму. Арбітр зафіксував досить сумнівний фол з боку воротаря великогаївської команди Назарія Костя проти нападаючого ФК «Шляхтянці». Гравець команди гостей вправно реалізував пенальті, розвівши у протилежні сторони м’яч та воротаря великогаївчан. Напевно цей гол дещо негативно вплинув на гаївських футболістів, опустивши їх у так звану «психологічну яму», адже у подальших їхніх атаках зникла попередня гострота. Останні надії гравців ФК «Надія» на позитивний результат у даному  матчі похоронив гол шляхтинецьких футболістів, забитий у кінці зустрічі. Із рахунком 2:0 ФК «Шляхтянці» святкували перемогу. Після матчу організатори турніру вручили всім учасникам фінального матчу пам’ятні медалі, а переможцям - Кубок на приз газети «Подільське слово».

Ось склад гравців ФК «Надія», які виходили на поле: Назарій Кость - Тарас Кучерепа, Євген Семеняк, Ярослав Махинка, Андрій Колісник (капітан команди) – Валерій Грицишин (Олег Бунт), Роман Поглод, Ігор Біскуп, Богдан Гуменний, - Богдан Стечишин (Ігор Гаврон), Рустам Джураєв.